PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Demo

ocenił(a) grę na 9

Dzisiaj okazało się demo Mass Effect 3 na Xbox 360, PlayStation 3 i PC.
Graliście już? Jakie wrażenia? Podzielcie się.

Jak dla mnie bomba. Nie mogę się doczekać. Pierwsza misja niesamowicie klimatyczna. Mansell napisał chyba świetny score, bo muzyka już mi się podoba.
Nie mogę się po prostu doczekać dostania w ręce mojej kolekcjonerki ;).

Agie

Pisali że "kampania" dla pojedynczego gracza ma trwać ok. 2h, a ja skończyłem w 48 min. Żadnej rozmowy nie przewijałem i zginąłem parę razy. Mały niesmak, jutro zabiorę się za multi.

ocenił(a) grę na 9
Destr0

Też słyszałam o 2 h i zajęło mi to niecałą, ale myślę, że nawet lepiej, że tak się stało. Nie chcę sobie psuć zabawy przed zagraniem w pełną wersję.
W multiplayer też jeszcze nie grałam, ale myślę, że dzisiaj to zrobię.

Agie

Nie mam BF3 i nie pogram w multi do 19.02. Po co takie utrudnienia?

ocenił(a) grę na 9
Destr0

Właśnie dowiedziałam się, że nie zagra się do tego czasu bez Battlefielda. Szkoda, że nie pomyśleli o fanach, którzy nie mają tamtej gry. Czekać aż 4 dni? Hehe.
Uzbrajam się w cierpliwość. W końcu to tylko 4 dni. Mam nadzieję, że warto.

ocenił(a) grę na 9
Agie

Prolog świetny, na pierwszy ogień dostajemy naprawdę epicki i emocjonalny (dzieciak, którego Shep chce uratować) wstęp. Miód. Druga misja, to już standard, wycięty content ze środka rozgrywki, nie wiadomo skąd ani do czego to przyczepić. Generalnie fajnie, że pojawiają się postacie Wrexa, Garrusa i Mordina- dobrze zobaczyć ich w akcji.
Z technicznego punktu widzenia nie mogłem nie zauważyć (mam w sumie słabego kompa), że nowy silnik na którym hula ME3 jest dużo bardziej wydajny i płynnie chodzi nawet u mnie, chociaż tekstury chyba są słabsze niż na Unreal Engine. Coś za coś.

ocenił(a) grę na 7
truvneeck

Po pierwsze DEMKO super a multi ma być od 17.02 a nie od 19

ocenił(a) grę na 9
truvneeck

Pełna wersja na pewno będzie miała lepszą grafikę więc o to bym się nie martwił. To tylko demo.

ocenił(a) grę na 9
MatiZ_3

A ja bym się martwił, bo już nic w grze nie poprawią;) Chodzi mi tylko o jakość tekstur w zbliżeniach. Silnik musiał wydolić na wszystkich platformach i pod tym względem szału nie ma.

ocenił(a) grę na 9
truvneeck

Chodziło mi raczej o to, że w demie nie ma wszystkich opcji graficznych. Tak naprawdę nie wiemy jakie ustawienia są w demie.

ocenił(a) grę na 7
Agie

A jeżeli chodzi o multi to jest rewelacyjnie :) Całe multi to kolejna wariacja na temat Hordy z Gears of War. W demie dostępne są dwie mapy i przeciwnicy z Cerberusa. Gra toczy się w maks. 4-osobowej drużynie i musimy pokonać 10 fal przeciwników po czym przeżyć do czasu przylecenia promu. Przed rozpoczęciem wybieramy klasę i rasę (wszystkie są w demie ale nie wszystkie są odblokowane na początku) swojej postaci i uzbrojenie. Mamy tez drzewko umiejętności które rozwijamy awansując na kolejne poziomy. Oprócz doświadczenie w grze zdobywamy tez kredyty za które możemy kupować coś na kształt ,,booster packów" z gier karcianych w których możemy znaleźć przedmioty jednorazowego użytku (np. medi żel, czy wyrzutnia pocisków), ulepszenia broni czy tez nowe elementy do customizacji postaci. Ogólnie system rozwoju wydaje się w ogóle nie obcięty na potrzeby dema i wszystko możemy odblokować :) (jedyne ograniczenia to te dwie mapy i tylko jedna grupa przeciwników).
Jezeli ktoś chętny jest do gry to mój nick na Origin to shikaka90

Agie

Dźwięk podczas rozmów jest u mnie nie słyszalny a zaraz po walce ledwo słyszalny. Ale to pewnie wina tego że to tylko demo jest.

FlashCash

W ustawieniach nie ma dubbingu polskiego, ponoć polscy wydawcy chcą zaoszczędzić, nie zatrudniając polskich aktorów. Szkoda.
Mimo że nie muszę tego mieć, ale jednak szkoda.

ocenił(a) grę na 9
FlashCash

Od dawna już wiadomo, że będą tylko napisy. Sam nie mogę przeboleć...

ocenił(a) grę na 9
truvneeck

No zwłaszcza, że dubbing w dójce był taaaaaaaaki dobry...

ocenił(a) grę na 9
MatiZ_3

Subiektywny osąd. Sheparda dobrali źle, do reszty nie miałem zastrzeżeń. Poza tym łatwiej było mi wczuć się w klimat słysząc rodzimy język. Brzmi paradoksalnie, ale tak było.

ocenił(a) grę na 9
truvneeck

Miranda też miała beznadziejny głos. A Sonia Bohosiewicz jako Jack też się nie popisała. Z tego co widziałem i słyszałem to najlepiej spisał się Maleńczuk. Oczywiście najlepiej by było z możliwością wyboru języka. Wtedy wszyscy są szczęśliwi. Jednak po zobaczeniu dubbingu w dwójce ja nie mam za czym tęsknić.

Agie

Jeśli ktoś miałby chęć na pełne dostojeństwa i gracji napieprzanie w multi, to zapraszam. Nick na Originie ten sam.
Wypadałoby w końcu odblokować tego Turiana Sentinela!

ocenił(a) grę na 10
Galadh

http://www.youtube.com/watch?v=Ye0Rl16elKo&feature=player_embedded Animacje w tym demie są tragiczne

Bardzo dobrze ze mamy wersje kinową (: Martin Sheen, Tricia Helfer, Yvonne Strahovsky, Carrie-Anne Moss,Keith David, Seth Green to jest dopiero gwiazdorska obsada !!!!!!!

Dobra wiadomość (:

BioWare odpowiedziało także na narzekania fanów odnoszące się do tekstur o niskiej rozdzielczości zawartych w demie ME3. Developer z Edmonton potwierdza, iż pełne wersje ostatnich przygód Sheparda będą miały wbudowane pliki o statusie 'hi-res'.
info:grasz24

ocenił(a) grę na 7
Agie

Sama rozgrywka jest świetna, w singlu bardzo podobała mi się interakcja pomiędzy członkami drużyny. Multi jest bardzo wciągające, choć nic odkrywczego w nim nie znalazłem. Jest jednak jedna, wielka wada - gra jest u mnie bardzo, bardzo niestabilna. Nie przeszkadzają mi okazyjne zwiechy, ale przez nie nie mogłem ukończyć drugiej misji dema! Czasami też wywala mi w połowie gry w multi, przez co tracę mnóstwo punktów. Mam nadzieję że wersja sklepowa będzie bardziej dopracowana od strony technicznej.

tymon94

Singiel działał mi jak marzenie (nawet płynniej od ME2) i to na najwyższych detalach.

Z multi czasem wywala z serwerów. Przykra sprawa, mam nadzieję, że w pełnej wersji tak nie będzie.

ocenił(a) grę na 10
Luelle

Zagrałem... I prolog mnie zniszczył :)
A scena z Wrexem lądującym na planecie Salarian - mistrzostwo :)

ocenił(a) grę na 7
Sherem

Ta, kiedy Wrex powiedział: "Ciekawe czy powstrzymają krogański desant", po czym sam wyskoczył z promu , parsknąłem - oby cała gra trzymała ten poziom ;)

Agie

Nie martwiłbym się aż tak tymi fabularnymi i wizualnymi niedogodnościami - do obu kwestii wystosowano oświadczenia, wygląda na to, że przy okazji debiutu pełnej wersji pojawią się jakieś paczki z teksturami HD, a dialogi z kolei zostały nieco okrojone w obawie przed spoilerami. Inna sprawa, że misje faktycznie dobrano nieco od czapy.

A tak przechodząc do meritum, multi to cud, miód i orzeszki. Ależ to było niespodziewane! Gdy w październiku ogłaszali ten tryb podchodziłem do niego z entuzjazmem, ale nie spodziewałem się takiego impetu. W ciągu ostatnich 4 dni spędziłem przy nim jakieś 16h, i to przy zaledwie dwóch dostępnych mapach i jednym rodzaju przeciwników. Rank: 50+ Choć od kilkunastu godzin robię z grubsza to samo, to nadal chcę więcej. Fakt, że po tym całym czasie można odczuć już znużenie powtarzalnością w sztafażu, ale i tak - zasysa. Jak zobaczę co zaoferuje pełniak, to może nawet pokuszę się o stwierdzenie, że sam ten tryb jest wart kupna gry. Nie wspominająć o tradycyjnym fabularnym, który ma szansę stać się najbardziej imponującym rozdziałem trylogii. F*ck yeah.

Nick na Origin ten sam co tutaj.

Mój main/(mainka) to w tej chwili Asari Adept.

ocenił(a) grę na 10
Agie

Uwaga, może być SPOJLER. W pewnym momencie drugiej misji w demie, Shepard i załoga wspomnieli coś o zdradzie. Ciekawy wątek byłby to, zdrada wśród załogi czy ktoś na zewnątrz ?

ocenił(a) grę na 10
Agie

Wiecie Skąd wziąć demo ME3, ale za darmo

ocenił(a) grę na 7
solwbok

A można skądś wziąć je odpłatnie? xD
Ściągnij Origin, utwórz konto i w dziale darmowe gry będzie demo do pobrania.

ocenił(a) grę na 9
Agie

Dobrze że są granaty, wreszcie naprawili "skręcanie" bohaterem w czasie biegu, efekty też dają radę, fajne nowe bronie (np. rozkładane działko cerberusa), w porównaniu 1 i 2 świetna dynamika i ruchy postaci (uniki, wchodzenie za osłony itp.) fajne dialogi wreszcie porządnie przetłumaczone, mam tylko nadzieję że w taki sam sposób nie rozpocznie się pełna wersja, chciałbym zobaczyć powrót Shepa na ziemię i całe zamieszanie z tym związane, chciałbym też żeby można było wziąć czynny udział w przesłuchaniu chociaż jak widać efekt pewnie będzie za każdym razem taki sam- konfiskata normandii i zawieszenie Sheparda, ciekawi mnie też co robił Mordin z tą kroganką- czyżby chciał wyleczyć krogan z genofagium??? Tak czy inaczej wg. mnie to 3 może być rzeczywiście najlepszą częścią. Co w tym demie mnie rozbawiło? moment uratowania kroganki i mina Wrexa po tym jak zabiła ona żołnierzy cerberusa i powiedziała mu że potrafi sama o siebie zadbać no i ten "krogański desant" Wrexa - świetna scenka.

ocenił(a) grę na 10
pasior87

Na pewno wszystko w grze zostanie wytłumaczone, pewnie nie od razu, ale w trakcie.
Devsi zapewniali, że pamiętają o niedzielnych graczach oraz o tym, że nie wszyscy grali w DLCki :)
Ja na przykład nie grałem w Overlorda ani Zeeda i Kasuumi. Nie widziałem takiej potrzeby - nic nowego mi nie wnosiło do gry w przeciwieństwie do Arrival i LOTSB

ocenił(a) grę na 9
Sherem

Kasumi myśle że jednak coś wnosi- chodzi o graybox na którym są informacje mogące zaszkodzić przymierzu.. no i odblokowuje bar na normandii:), mnie natomiast dręczy wid z kryjówki handlarza cieni, na którym widać Andersona w rozmowie z kimś z cerberusa, chciałbym żeby też tego typu historie zostały wyjaśnione

ocenił(a) grę na 10
pasior87

Tak naprawdę wszystko składa się na jedną wielką kompletną historię. A o koneksjach Andersona z Cerberusem można dowiedzieć się z książek. :D

ocenił(a) grę na 10
Sherem

Mam Problem Weszłem na orgin.pl i opbrałem ten program na kompa pisało, że za datmo jak zaczołem pobierać demo ME3 to napisało kupiono może mi ktoś powiedzieć czy coś zapłacę czy nie bo się stracham,że mi kosmiczny rachunek za neta przyjdzie. Proszę o natychmiastową odpowiedź czy kojarzycie ten program i stronę i czy napewno jest darmowa.

ocenił(a) grę na 10
solwbok

Nikt nie może Ci nic doliczyć do rachunku za net, jeśli masz stałe łącze, to raz.. dwa Orgin jest niezbędne by w demko pograć, trzy demko jest całkowicie bezpłatne, nic się nie bój i powodzenia w grze :)

ocenił(a) grę na 10
park3r

Kur. stary kamień z serca mi spadł. Dzięki. Atak przy okazji mam iPlusa.

ocenił(a) grę na 10
Agie

Gram w demo Przechodzę je tak do 25 min. A o co chodzi z tą wieloosobową rozgrywką?

ocenił(a) grę na 10
Agie

Rozkminiłem o co kaman z trytem wieloosobowym ale jak stworzę grę to mnie po chwili wywala i łączy zEA od nowa

ocenił(a) grę na 10
solwbok

To nie twórz, bo po co? Prawdopodobnie nie masz jakiś stałych towarzyszy, lepiej przyłączyć się do "szybkiej gry".. rozgrywka bardzo przyjemna :)

Agie

Grałem i może napisze tak: zapiera dech w piersiach. Gra stawia dużo na uczuciach, akcji, fabule i rozwijaniu postaci. Grafika bardzo dobra, grywalność idealna jak dla mnie i dynamika gry cudna. Po prostu pełen wypas i nie widzę jakiś większych błędów. Czasami może się zdarzyć, że nie potrafimy zahamować silnego ciosu i leci on niepotrzebnie w którąś ze stron, ale taki mały bug/ niedopatrzenie. Gra w multiplayerze bardzo miła i jakoś specjalnie nie rozłączało mnie co chwilę. Nie grałem w tym trybie jakoś specjalnie długo (bo co to jest 2 dni?), ale przypadł mi równie bardzo do gustu, jak i singleplayer =).

Czekam z upragnieniem na premierę ^_^.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones