PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 521
ocen
8,5 10 1 15521
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Zapowiedziano Edycję Kolekcjonerską ME3. Ktoś kupuje oprócz mnie? :P

http://masseffect.eu/28-newsy/mass-effect-3/320-przedsprzeda%C5%BC-edycji-kolekc jonerskiej-me3-na-gram-pl.html









<przy okazji autoreklama :P>

ocenił(a) grę na 10
Luelle

To się nazywa kryptoreklama.
Na gram.pl zamówiłem w pre-orderze na razie zwykłą wersję.

Kto wie może pokuszę się o kolekcjonerkę... Wszystko zależy od stanu moich finansów :P

Sherem

Przecież nie będę reklamować konkurencji ^^

Kolekcjonerka została przeze mnie zamówiona :)

ocenił(a) grę na 10
Luelle

Ja już też zamówiłem. Biednie jednak choć uczciwa cena przynajmniej :)
Szkoda, ze nie dają jakiejś bluzy bądź koszulki na zamówienie. Te na BioWareStore są bajecznie drogie :/

Sherem

Pewnie właśnie dlatego nie dają takiej koszulki do kolekcjonerki choć być powinna, bo to w końcu kolekcjonerka!!! Nie pogardziłabym też jakimś kubkiem czy coś... :P

Luelle

Sam piszę właśnie artykuł "rekrutacyjny" na Witchersite.pl również należący do Gamewalkera. :)

Myślę, że jeśli zwykłe wydanie od tego dzieli 40-50 zł, to zdecydowanie do złych ofert ta nie należy. Zastanawiam się w sumie od kilku dni co z tym fantem zrobić. Martwi mnie to, że podobno europejska premiera wyznaczona jest na 3 dni po amerykańskiej, a więc zapewne piraci śmigać będą szybciej od uczciwego nabywcy... EA Store proponuje jeszcze jakąś Deluxe Edition za ok 220zł, cyfrowo... Ciekawe, czy będzie to udostępnione już 6 marca.

Galadh

Zapraszamy do naszej redakcji gamewalk.pl :) Im więcej ludzi tym ciekawiej :)

Na stronie sklepu gram.pl jest napisane, że kolekcjonerkę wysyłają 6 marca, więc będzie pewnie możliwość zagrania przed europejską premierą :)

Luelle

Prawda. Tyle że w ostatnim newsie o tym wspominali o 9 marca. Przeszukałem sieć, wszędzie jest tak napisane.

Chyba najlepiej będzie napisać do działu obsługi klienta. :)

Galadh

Oficjalnie premiera jest właśnie 9 marca, ale też mailu informującym o zakupieniu kolekcjonerki jest napisana, że wysyłają 6...

ocenił(a) grę na 10
Luelle

jak najbardziej 6 marca to data wysyłki - tak aby nawet w przypadku ekstremalnym gra była 9 marca u nabywcy :)

Sherem

Ale że kurier dostarcza paczkę w ciągu jednego dnia, to możemy się spodziewać ME3 7 marca :) Poza tym na innych stronach (np merlin.pl) grę wysyłają dopiero 9 marca, więc... ^^

Luelle

Niemniej upewnię się, bo ten sklep czasami lubi zaskakiwać, nie zawsze miło. Choć generalnie są porządni.

Galadh

Zazwyczaj wysyłają wcześniej, dlatego właśnie u nich zamówiłam grę :)

Luelle

Pewnie i tak będzie, ale bywało tak, że coś się pochędożyło i było trzeba czekać. Zapytałem konsula sklepu, więc dam cynk z ostatecznym potwierdzeniem.

Nie wiem, jak wykładowcy przyjmą mój tydzień wolnego na początku marca. I nie wiem też, czy chcę wiedzieć. :P

Galadh

Może lepiej niech nie wiedzą o tym... xD

http://masseffect.eu/28-newsy/mass-effect-3/321-james-vega-w-komiksie-mass-effec t-conviction.html i znów się zareklamuję za pozwoleniem :P
Widzę, że James Vega jest fanboyem Shepard/a (wietrzę romans :P)

Luelle

Ciekawi mnie, jak to będzie z kompanią. Prócz czwórki z jedynki i Jamesa reszta ma pojawiać się jedynie tymczasowo. A chciałbym, byśmy mogli wybrać jeszcze z 1-2 postaci do stałego składu, tak, by każdy mógł wprawić w życie swoje preferencje. Bez Mirandy czy Thane'a będzie niefajnie.

Galadh

Ja bym chciała Mordina, ale to mało prawdopodobne. Mój ulubiony salarianin będzie leczył krogan...
I jeszcze co do Vegi. Po przeczytaniu komiksu stwierdzam, że on najpierw kogoś leje, potem zadaje pytania :P No i zakończenie wywołało uśmiech na mojej twarzy... ^^

Luelle

Mam nadzieję, że wniesie dużo do zespołu. Jeszcze nie czytałem tego. A podobno w EK dodają jeden komiks anglojęzyczny, a do wysyłki z gram.pl jeszcze jakiś po polsku? Ciekawe, czy zawrą ten.
Mordina również się nie spodziewam. Z Wrexem będzie pewno podobnie, w końcu muszą liczyć się z tym, że niektórzy go już nie będą mieli. Poza tym będzie bardzo zajęty. Może jakiś krótki epizod, tyle.
Nie wiesz może, o co chodzi z tą dodatkową postacią z kolekcjonerki? Było nie było, nowa postać to jednak duża zmiana.
Mam nadzieję, że gra będzie naprawdę długa.

Galadh

Podejrzewam, że Vega będzie głównie tankiem ;)
Na gram.pl dodatkowo dostaje się komiks "Odkupienie". Jest to taki prequel do DLC "Kryjówka Handlarza Cieni". Liara wraz z drellem Feronem odbijają Zbieraczom i agentom Handlarza ciało Sheparda i oddają je Cerberusowi. Feron zostaje złapany przez popleczników Handlarza. Szkoda tylko, że ten komiks mam już od roku :P
Ale wiesz - niektórzy nie będą mieć również w trójce Garrusa i Tali, więc tłumaczenie, że z tego powodu Wrex nie będzie w drużynie nie jest zbyt dobre :) Po prostu zajmuje się on teraz jednoczeniem krogan i dlatego nie będzie w naszej drużynie (a wieeelka szkoda!).
Nie mam pojęcia co to będzie za główny komiks w kolekcjonerce. Może jakiś nowy? Może "Invasion"? Bądź "Evolution"?
A ta postać dodatkowa to podejrzewam, że chodzi im o mecha-psa, który będzie naszym pupilkiem na pokładzie Normandii :)

ocenił(a) grę na 10
Luelle

Może lepiej, że Wrex zostanie z Kroganami - kto wie czy nam się nie przydadzą w trakcie działań wojennych na Tuchance :P

Sherem

Nie będzie raczej stałym członkiem, ale jednak mam nadzieję, że będzie tymczasowym (i to na dłuższy czas :P). Nigdy nie zapomnę jak ciepło przywitał Wrex moją Shepard, gdy ta pojawiła się na Tuchance :) Nie to co pewien Strażnik z Przymierza :P Mam jednak nadzieję, że Strażnik ten bardzo wylewnie przeprosi moją Shep :P

ocenił(a) grę na 8
Luelle

Ja również kupuję (: Jestem wielkim fanem tego uniwersum, więc jak tylko będę miał więcej czasu ( pewnie dopiero za kilkanaście lat ), a ten światek się dostatecznie rozwinie, poczynię solidne kroki w celu rozwinięcia bazy polskich fanów. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones