PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Żenada po całości. EA tnie koszta. I jeszcze ma czelność wmawiać ludziom, że ma na sercu
dobro graczy.

ocenił(a) grę na 10
truvneeck

Ja sobie przez głupotę sam cofnąłem po czym nie mogłem już tego zrobić z racji tego - że wszystko zarezerwowane. I w ten sposób obejdę się smakiem, choć sklep gram.pl zapewnia że tydzień po premierze będzie jeszcze możliwość kupienia anulowanych zamówień. Więc nie trać nadziei.

Fakt faktem zawsze pieniądz jest nad graczem :)

ocenił(a) grę na 9
Sherem

Problem w tym, że cofnięto zamówienia ze stycznia a nawet grudnia, bo EA nie poinformowało nikogo, że nakład kolekcjonerek będzie bardzo bardzo bardzo mały. Więc szczerze wątpię, czy jakiś egzemplarz się ostanie.

ocenił(a) grę na 10
truvneeck

Cóż, mówi się trudno i niestety żyje się dalej. Szkoda... może ktoś kiedyś na allegro wystawi :]

ocenił(a) grę na 9
Sherem

;-) no życie. Ale ktoś powinien powiedzieć EA "w twarz", że dało d**y. Po prostu.

truvneeck

Ja złożyłem zamówienie w sklepie GRY Online przed połową stycznia, zrobiłem natychmiast przelew i nie anulowali mi EK. Coś czułem, że z gram.pl jest coś nie tak, bo tam cena była jakieś 10 zł niższa.

No Originie można kupić elektroniczną wersję do pobrania ;)

ocenił(a) grę na 9
plochol

Ta, Origin, jasne... Dałbyś dwie stówy za możliwość ściągnięcia gry z sieci?

truvneeck

Nie, ale to jedyny sposób na kupno EK w tej chwili ;]
Po premierze na pewno znajdzie się jeszcze kilka egzemplarzy w sklepach.

ocenił(a) grę na 8
truvneeck

Najlepiej idź w dzień premiery do Saturna. Tam często się zdarza że sobie kolekcjonerki leżą wesoło na półkach (albo do Tesco jeśli chcesz kupić taniej o 30-40 złotych normalną wersje :P)

Krol_Sedesow

EK już nie kupisz w Polsce w wersji "Box". Przynajmniej w żadnym sklepie, na Allegro na pewno będą nówki, niektórzy zwyrodnialcy kupili po kilka sztuk i będą je wystawiać, niestety, pewnie policzą sobie przynajmniej +50% zysku ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones