PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 527
ocen
8,5 10 1 15527
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Osobiscie zamawiam kolekcjonerke ze wzgledu na soundtrack Clinta Mansella, ktorego
uwazam za zdolniejszego niz Jacka Walla, swoja droga slyszal juz ktos moze jakis "traczek"
od niego ktory ma byc w grze?? Jestem bardzo ciekawy i pewny w 100% ze nie zawiedzie:).
Czytaliscie ten mini-komiks o Vedze?? jakie sa wasze odczucia co do niego na poczatek?

krzysiek_roni

Kolekcjonerka zamówiona :)

Ja właśnie ie jestem pewna Mansella... Jest naprawdę świetnym kompozytorem, ale jeszcze nie tworzył soundtracku takiego jak z Mass Effect. Mam nadzieję, że potrafi stworzyć coś epickiego :) Na razie słyszeliśmy tylko jeden, krótki fragment z jego OST. W jednym z gameplayów, gdy Shep chce uratować małego chłopca podczas ataku Żniwiarzy na Ziemię.

Co do Vegi... Mam nadzieję, że nie będzie tylko zwykłym osiłkiem (niestety z wyglądu taki jest :P) i będzie miał ciekawy charakter. Najwyraźniej jest też fanboyem Shepard/a ^^

Luelle

To prawda, jest fanboyem... co do jego charakteru nrazie nie wyglada to za ciekawie... heh.. ot.. kolejny TAF GAJ:D jakich mnostwo w uniwersum bioware:D... czekam na komiks Invasion... bo z okladek wynika, ze moze byc bardzo ciekawie, a ze Arie lubie i to bardzo... no coz:D...ani Redemption, ani Evolution mna jakos nie wzruszyl... takze.. pokladam w tym komiksie duze nadzieje:D... Taaaakkkk..;).... "Shepard/a ^^"- no taaakkkkk... ;D

krzysiek_roni

Właśnie się tego obawiam - że będzie tylko tankiem i na tym skończy się jego rola. Oby miał ciekawą postać. I błagam, czy nie mogą choć trochę edytować jego wygląd!? :P Wygląda jak "avarage Joe", wolę charakterystyczne postaci...

Ja jestem ciekawa co to za komiks będzie w EK :)

Luelle

EK? - mozesz jasniej, bo nie kumam?:D

krzysiek_roni

Edycja Kolekcjonerska ^^

Luelle

-.- no tak zapomnialem, ze w edycji tez bd jakis komiks, nie wiem dlaczego nie skojarzylem tych dwoch literek.. eh... Pozdrawiam. premiera Deception juz niedlugo:D takzeee....Wuff:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones