PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 527
ocen
8,5 10 1 15527
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Bardzo liczę, że w ostatniej części przygód nie zabraknie wzruszających i dramatycznych
scen. Może jakieś wybory kogo uratować, a kogo poświęcić, tak jak to było w I części. Nie
chcę żeby moja załoga i starzy znajomi byli nieśmiertelni, niech kilku z nich zginie :)

Blablarzynca

wybór ; Tali lub Garrus ?

ocenił(a) grę na 10
movies_2

Ta dwójka jest w mojej trójce ulubionych postaci, więc miałbym bardzo trudny wybór! :)

Blablarzynca

No ja podejrzewam, że niezależnie od zakończenia zginie Shepard. Przecież od zawsze podkreślali, że ME3 będzie definitywnie ostatnią odsłoną historii Sheparda. To jedyna możliwość, żeby dotrzymać tej obietnicy.

ocenił(a) grę na 10
SzalonyChemik

Możliwe, choć mam nadzieję, że Shepard będzie mógł przeżyć i w innych grach osadzonych w tym uniwersum, będziemy mogli spotkać naszego dotychczasowego bohatera, np. jako NPC z którym będziemy mogli porozmawiać lub dostać jakieś zlecenie.

SzalonyChemik

Powiedzieli, że będzie to koniec historii Sheparda i Żniwiarzy. Nic nie wspominali o jego śmierci. Oczywiście, jestem przekonana, że pewnie może zginąć, ale nie we wszystkich zakończeniach ;)

Luelle

Według mnie mogli nie wspominać o jej/jego śmieci z tego powodu, że będzie ona po prostu pewna.

ocenił(a) grę na 10
SzalonyChemik

Wydawałoby się, że fabuła trójki nie jest skomplikowana, a w zasadzie nie może być. Jest walka na śmierć i życie ze Żniwiarzami więc trzeba: zbierać armię, napieprzać, jeszcze raz zbierać armię i napieprzać i albo się uda albo nie.
Mam jednak nadzieję, że będzie sporo niesamowitych zwrotów akcji, kilka smutnych scen i kilka heroicznych wypadów. Zakładam, że zginie kilku towarzyszy (niezależnie od naszych decyzji), czy zginie Shepard ciężko powiedzieć. Z jednej strony nie będzie późniejszego malkontenctwa w stylu: dajcie nam dalsze losy Sheparda!!, ale z drugiej... hmm no nie wiem, kontrowersyjne. Na pewno zginie jeśli wygrają Żniwiarze, a jeśli nie... Zobaczymy :)

BTW: Widzieliście najnowszy trailer Take Earth Back? Liczę, na taką bitwę w samej grze ;) To będzie cudo!

Sherem

No niestety, z zakończeniami dali du... ciała. Wydają się napisane na kolanie, są strasznie dziwne i nie pasują do gry. Odpowiadają na niektóre pytania, ale stawiają 10 nowych, na które odpowiedzi już nie ma, do tego bezczelnie żerują na najstarszym chyba cliché, czyli słynnej Deus Ex Machina . Poza tym wszystkie są do siebie całkowicie podobne i w nie am na nie praktycznie wpływu nastawienie postaci czy dokonane wybory!
Pozostaje liczyć, że pojawi się jakiś DLC z nowymi zakończeniami (jak miało to miejsce w wypadku Fallouta 3 - myślę, że jest na to duża szansa, bo zawód z obecnych zakończeń ME3 jest ogromy). ME3 naprawdę powinien mieć kilka jak nie kilkanaście zakończeń zależnych od naszych wyborów! Po to w końcu się je importowało z poprzednich odsłon! Powinny być choćby takie możliwości jak: powstrzymanie Reaperów i ocalenie Ziemi, powstrzymanie Reaperów za cenę utraty Ziemi no i oczywiście całkowite ich zwycięstwo również, a to wszystko z możliwością osiągnięcia tego na drodze Paragona/Renegata i przy możliwości śmierci bądź ocalenia (a by to uzyskać powinno się mieć Paragona/Renegata na 100%, co powinno być stosunkowo trudne/niemożliwe do osiągnięcia podczas pierwszego przejścia gry) Sheparda, i więcej jeszcze możliwości!
Obecne zakończenia nie zachęcają do ponownego przejścia gry (mówi to osoba, która przechodziła ME1 kilka a ME2 kilkanaście razy, postaciami różniącymi się praktycznie tylko klasą, romansem i wyglądem). Szkoda tym bardziej, bo to zakończenie nie tylko pojedynczej gry (która aż do zakończenia jest bardzo dobra!) ale też całej trylogii. Ponadto co najmniej jedno (a prawdopodobnie wszystkie) zakończenie stoi w jawnej sprzeczności z Arrivalem.
Bio Ware wykonało strzał w kolano i stopę za jednym zamachem. Panowie, rehabilitować się! Free DLC z innymi zakończeniami!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones