PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 528
ocen
8,5 10 1 15528
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Mam nadzieję że zrobią na podstawie tej gry film bo ta gra ma na prawdę interesującą fabułę.

sasuke257

Przecież robią film na podstawie tej gry...

ocenił(a) grę na 10
Luelle

Wow... naprawdę?

LadyCzikita

http://www.filmweb.pl/film/Mass+Effect-2012-528718 wystarczy byście zajrzały w "Powiązane tytuły". I z góry tłumacze niejasności filmwebowe. Powstaną 2 filmy - jeden anime a drugi aktorski. I nie, Matthew Fox nie będzie grał Sheparda. To tylko plotka, która dziwnym trafem przeszła przez kontrybucje...

ocenił(a) grę na 10
Luelle

" Matthew Fox nie będzie grał Sheparda "

Świetnie. Bo dalej sądzę, że komandor Shepard jest kobietą : D. Ale dzięki.

LadyCzikita

Niestety, raczej nie doczekamy się w filmie kobiety Shepard :( A wielka szkoda, bo taka postać byłaby o wiele ciekawsza. Motyw faceta ratującego świat jest już nudny :P

ocenił(a) grę na 10
Luelle

No właśnie. Przydałaby się odmiana. : D

Luelle

Baaad idea..... To się nie może udać. Ta historia daje za dużą dowolność, za dużą możliwość wyboru... i nikt ci nie narzuca, że Sheprard zrobiła/zrobił to a to a tamtego nie. Ten film to zrobi. Osobna historia osadzona w tym uniwersum to jak najbardziej, ale nie adaptacja gry. Mogli by opowiedzieć historię First Contact War na przykład.

SzalonyChemik

E tam. Jeśli zrobią naprawdę porządny film to nikogo nie bedzie obchodzić jakie decyzje będą w nim podjęte. I tak każdy prawdziwy fan ME przeszedł grę na wszystkie możliwe sposoby :P

Luelle

polemizował bym, przeszedłem obie części po przynajmniej 2 razy różnymi klasami i zawsze idealistą, wybory renegata po prostu mi nie podchodzą.

Szaikan

Klasy akurat nie grają znaczenia, chodzi mi raczej o same wybory :) A ja nigdy nie jestem "czystą idealistką". Nie mogę np powstrzymać się z główki rąbnąć kroganina, zabić tą pozornie niewinnie wyglądającą asari (która w rzeczywistości jest morderczynią) czy zabić mechanika podczas misji z Archaniołem ^^

Luelle

no cóż te wybory to niespecjalnie renegat, to co opisałaś też wykonałem, i nie jestem pewien czy dostałem punkty renegata, ale chodzi mi o np: ocalenie asari przy wysadzaniu bazy atomówką w 1 części (spotkałem ją potem w 2 w innej wrogiej bazie:D ) lub wypuszczenie królowej (nie pamiętam rasy) w laboratorium w części pierwszej ( skontaktowała się ze mną w 2 części, może w 3 będzie sojusznikiem). Ogólnie jestem idealistą ale dla wrogów nie ma litości.

Szaikan

Tak, tak, wiem. Po prostu chodziło mi o podkreślenie, że moja główna postać (która czeka na wgranie do ME3 :P) nie jest czystą idealistką :)

A do gry całkowicie renegatką stworzyłam inną postać :)

ocenił(a) grę na 9
Luelle

Gdzieś czytałem, że fabuła filmu będzie na podstawie gry (co bardzo mnie cieszy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones