PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Przeszedłem wszystkie trzy części tej wyśmienitej, wspaniałej, fenomenalnej, pięknej, cudownej( i
można tak w nieskończoność wymieniać) trylogii. Nie ma co pisać, trzeba w tą grę zagrać. Według
mnie tytuł obowiązkowy dla każdego gracza.

użytkownik usunięty
Jacek12_fw

Piekielnie mocna dawka emocji, piękny koniec Trylogii. Oczywiście z komplecikiemk DLC, w tym Ex Cut.

Już trzeci raz przeszedłem, cóż mój Shep pozostaje wierny Ashley od pierwszego razu. Na zakończenie wszystkiego zaryzykowałem syntezę, po raz pierwszy grając z Ex Cut.. i nie zawiodłem się. Całkiem ciekawa alternatywa, wspólny żywot syntetyków i organików. Jako takie same istoty. ;)

ocenił(a) grę na 10
Jacek12_fw

Coś najlepszego co do tej pory zrobiono w grach video.

Jacek12_fw

Również przeszedłem wszystkie części jedna z najlepszych Trylogii w jakie grałem . Świętnie się grało jak dla mnie największym plusem w grze jest możliwość dokonywania wyborów wpływających na fabułę . Co do zakończenia to jak dla mnie kompletnie schrzanili jednak mimo to polecam ! Naprawdę warto zagrać !

ocenił(a) grę na 10
Jacek12_fw

Jedyna gra jak do tej pory, która wywołała aż tyle emocji! Pierwsza gra, po której zakończeniu czułam pustkę i dziwny niepokój. Ile ja bym dała, żebym mogła znów nieświadomie, nie znając historii przechodzić ją od nowa. A zakończenie... cóż bardzo smutne, przenikające psychikę. W toku tworzenia jest już 4 część Mass Effect'a, ale bez Sheparda to już nie będzie to samo... chociaż po dodatkowych zakończeniach (jest jedno w którym Shepard łapie oddech w ostatniej scenie) mam nadzieję, że jednak będzie w kolejnej części!

BeyondTheFrames

Z tego co wiem Shepard może przeżyć i być cały i zdrowy z całą załogą.
"powyżej 4999 punktów siły zbrojnej
Destrukcja - Ziemia, załoga i Shepard przeżywają."
Przeczytałem na poerwszej stronie google po wpisaniu Mass Effect 3 zakończenia

ocenił(a) grę na 10
FantasyVision

Tak, jedno zakończenie jest takie możliwe. Z tego co pamiętam, to miałam wsparcie floty wszystkich możliwych ras(maksymalne), tyle że wybrałam połączenie istot organicznych z syntetycznymi. Wszyscy u mnie przeżyli oprócz Sheparda i kapitana Andersona. Dopiero w dodatku było rozszerzenie zakończeń i dodano właśnie te, w którym Shepard przeżywa.

ocenił(a) grę na 10
BeyondTheFrames

Myślę, że robienie ME 4 z Shepardem to zły pomysł. Seria zakończyła się ze znakiem zapytania, nutką tajemniczości i taki motyw jest bardzo dobry. Można tylko główkować co było dalej, każdy może sobie samemu dopowiedzieć jak się to skończyło.

Również jak ktoś napisał, chciałbym przechodzić jeszcze raz serię i czuć to samo co za pierwszym razem. Gra ponad czasowa, długo nie ujrzymy drugiej takiej trylogii. Ja zabieram się za książki ME i czekam na ME 4. Będzie to pierwsza gra, którą kupię w dniu premiery.

ocenił(a) grę na 10
Jacek12_fw

Po tej grze stwierdziłam, że Shepard jest moim ulubionym fikcyjnym bohaterem, tym bardziej, że to ja kształtowałam jego charakter (idealista z lekką nutką renegata - kiedy chodziło o zemstę) . Z tego też powodu bardzo będę nad tym ubolewała jak się nie pojawi w kolejnej części.

Co do książek ME, chętnie bym się dowiedziała czy warto je czytać, bo słyszałam same złe rzeczy na temat książek dotyczących gier.

ocenił(a) grę na 10
BeyondTheFrames

Ja jestem zafascynowany uniwersum ME i przeczytanie książek to dla mnie obowiązek. Problem w tym, że trudno dostać dwie ostatnie części Odwet i Odkupienie w polskiej wersji. Najwyżej kupię w Angielskiej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones