PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 526
ocen
8,5 10 1 15526
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Możliwe, że się mylę bo nie przeszedłem całej. A nie zrobiłem tego bo jakiś mądry użytkownik napisał na gry-online w komentarzach o niej "Ej, a czemu Sheppard umiera na końcu?"...
Kiedyś jeszcze do niej wrócę, ale na razie zadaję wam filmwebowicze jedno pytanie.
Czy jedynka jest lepsza od dwójki i czy warto ją kupić?

Kwarak

Warto! Dwójka jest bardziej dynamiczna, lepsza grafika i większa drużyna ale jedynka jest bardziej klimatyczna, dużo rzeczy można kupić za kredyty ( w 2 technologie i chyba broń ) np pancerze, bronie, ulepszenia. Do tego lepsza cytadela ( o wiele większa niż w 2 ). można jeździć po planetach pojazdem Mako ( choć źle się prowadzi i czasami to katorga).
Wiedziałbyś też jak Shepard poznał wielu sprzymierzeńców np Garrusa, a każda postać ma dość ciekawą historie, do tego Wrex i jego przekleństwa.

Ogólnie jedynka i dwójka na równi.

ocenił(a) grę na 10
Kwarak

Bez sensu jest grać niechronologicznie. O wiele lepiej i przyjemniej poznaje się całą historię od podstaw. Zacząłeś grać w trójkę, czyli właściwie na koniec całej historii. 0 przyjemności. Gratulacje, jeżeli czytasz komentarze do danej gry, przed przejściem jej. Ja wyznaję zasadę, że nawet na filmwebie nie czytam zbyt dużo opinii przed przejściem jakiejkolwiek gry.

transformers

Zacząłem grać w dwójkę przez przypadek, pożyczyłem od kolegi, spodobała mi się więc nie chciałem jej usuwać i zaczynać grać w jedynkę tylko skończyć dwójkę, zapomniałem o tej grze, ale zobaczyłem trójkę więc kupiłem zapominając całkowicie o jedynce. Też zazwyczaj nie czytam takich komentarzy ale to był pierwszy komentarz z brzegu który zobaczyłem przypadkiem sprawdzając wymagania tej gry na owej stronie :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones