PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 528
ocen
8,5 10 1 15528
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Pierwsze informacje o ME3 już są. Co o nich sądzicie? Ciekawa jestem czemu Człowiek Iluzja miałby ścigać Shepard/a jeśli ta/ten wybrałaby/wybrałby opcję zostawienia Bazy Zbieraczy Cerberusowi. Co w takim wypadku z Mirandą? Będzie wierna Shepard/owi czy dawnemu pracodawcy? No i świetnie, że wraca stara gwardia - Liara i Kaidan/Ashley:)

tu link --> http://www.cdaction.pl/news-18516/mass-effect-3-pierwsze-konkretne-informacje-po wroca-bohaterowie-z-jedynki.html

ocenił(a) grę na 8
Luelle

Wątpię, by Liara wróciła jako towarzyszka. Patrz - dodatek Lair of the Shadow Broker. Zarówno z perspektywy Liary, jak i Sheparda, lepszym rozwiązaniem wydaje się zostawienie jej na tej pozycji.

samyazza

Zostało potwierdzone, ze Liara wraca do drużyny:)

ocenił(a) grę na 7
Luelle

Odnośnie powodów ścigania Sheparda: może po prostu baza zbieraczy zindoktrynowała Cerberusa?
Nie ma tam co prawda żadnych Żniwiarzy, ale niewykluczone że znajdowały się tam jakieś ośrodki indoktrynujące.

Luelle

Ważne, żeby dali mi Garrusa. W przeciwnym razie - ewakuuje się z Normandii i takiego wała, Ziemio.

Kaileena_Farah

Jeśli nie zginął ci w 2 części to raczej go zobaczysz^^

Luelle

Mi na szczęście nikt nie zginął, mam nadzieje że Tali będzie również w załodze:D

fresh6161

Ja chciałbym Kaidana albo Ashley

ocenił(a) grę na 8
Matt_19_

W załodze będzie około 9 osób potwierdzonymi są: Garrus, Liara, Tali, Ash/Kaidan, Legion, Jack, i jeden dodatkowy kolo z przymierza. Razem wychodzi 7 osób. Warto dodać, że brakuje nam doktora, który ulepszałby nam Normandię oraz Kroganina, który zawsze był w załodze. Z tymi dwoma jest 9 osób. Tak więc Miri/Jackoba, Thane, Samarę/Morinth i innych bym sobie odpuścił w nadziejach:P Może jednak będą co byłoby wielkim zaskoczeniem, ale moim skromnym zdaniem pozbędą się ich;) Wydaje mi się, że chcą, aby było jak najwięcej gatunków na Normandii bo przecież mamy wybierać pomiędzy rasami za, którymi się opowiemy.

kkamil411x

Jacoba i tak mogliby sobie odpuścić - jest chyba najsłabszym elementem w ME2^^ Miri za to powinna się jednak pojawić.
Gdzieś tam słyszałam, że Jack przejdzie zmianę, a mianowicie będzie chyba miała włosy (o zgrozo!) i się uspokoi (!).
Ja tam i tak chciałabym, by Mordin wrócił do drużyny. Był jednym z najczęściej używanych przeze mnie towarzyszy (na równi z Miri i Gruntem:P)

ocenił(a) grę na 10
Luelle

Do drużyny wróci (o ile nie zginął na Virmire) Wrex.

Gman

A można wiedzieć skąd masz takie informacje? :)

ocenił(a) grę na 10
Luelle

A jednak przepraszam, Wrex wróci, ale nie jako członek drużyny. "Wrex will return in Mass Effect 3 but is confirmed to not be a permanent team member. Though as seen with Lair of The Shadow Broker, it is possible Wrex, like Liara, may team up temporarily for certain missions in Mass Effect 3." Nie doczytałem poprawnie :) Przepraszam za mylące info. Pozdrawiam :) Ale przedwczoraj Casey Hudson wrzucił pierwszy screen z nową postacią Jamesa Vegi, czyli nowego członka drużyny Sheparda. To już pewne info :))

Gman

To zdjęcie było już pare dni temu. Ale Vega wygląda jak... zapaśnik xD Gruba szyja i krótkie nóżki :P Wątpię by był ciekawą postacią... Będzie zwykłym tankiem jak dla mnie.

ocenił(a) grę na 5
Luelle

Jakiś paker z tego Vegi. Ma dziwne barki, takie jakieś powykręcane. Poza tym mam złe przeczucia bo jego wygląd nie wzbudza zaufania. A co do pozostałych to na pewno będzie Mordin i w jednym z trailerów na E-3 chyba słyszałem głos Mirandy (ale mogę się mylić). Ba nawet dziadek Anderson ma być w drużynie.

pionas666

Ja nie słyszałam nigdzie głosu Mirandy...
A z Mordinem to nigdy nie wiadomo. Był w demo, ale nie jako członek drużyny. Casey Hudson powiedział, że często będzie tak, iż jakaś osoba tylko tymczasowo dołączy do teamu Shepa na jakieś konkretne misje, a potem odejdzie. Ponadto będzie podobno możliwość zabicia paru towarzyszy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones