PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612658}
8,1 1 338
ocen
8,1 10 1 1338
Medieval: Total War
powrót do forum gry Medieval: Total War

Nie wiem co to za baran wymyślił.

Gram sobie gram, na ambitnym wysokim poziomie trudności. Gra się trudno, ale przy dobrej taktyce można walczyć. Front się chwieje, przeciąganie liny, fajna sprawa. Osiągnęliśmy jakieś sukcesy, dwie czy trzy pomniejsze frakcje zlikwidowane. I co się dzieje nagle? Ni stąd ni zowąd jakaś frakcja odradza się, że niby jakiś zagubiony dziedzic się odnalazł.

Najśmieszniejsze jest to, że on odnajduje się nie tam z jakąś garstką wojaków, ale z regularnym wojem. 40 pełnych oddziałów średniej klasy konnicy wspomaganej przez 20 oddziałów konnych łuczników. Jeszcze więcej włóczników i łuczników. A my mamy armie na drugim froncie. I rób co chcesz, szach i mat. Koniec gry.

Wk... mnie to totalnie kiedy gracz mozolnie osiąga jakieś sukcesy i nagle bez powodu mu się podcina skrzydła. To tak jak w "Jagged Alliance" kiedy nasz szefuncio nagle stwierdził, że będzie płacić za drzewko nie 500 a 400 dolarów, powodując, że naszą ekonomie trafia szlag. To tak jak w "Far Cry 2" gdzie musimy ciągle odbijać obozowiska bo przeciwnicy się w nich respawnują. Przepraszam, ale to chyba brak szacunku do gracza.

Tego "Medievalowi" na pewno nie wybaczę.

Piotrek4

Znam ten ból. Pamiętam, że oprócz armii przeznaczonych do podboju zawsze musiałem utrzymywać po kilka armii do trzymania porządku za linią frontu. Przy coraz większym imperium zaczynało już brakować kasy na utrzymanie tego wszystkiego :)

ocenił(a) grę na 4
Radiw84

Nie wiesz jak jest w kolejnych częściach? W pierwszym Shogunie tak nie było. Gra bardzo mi się podoba, jest świetna i boję się, że od Medievala się to zaczęło i dalej już będzie takie coś.

Piotrek4

Pamiętam, że w Rome Total War już tego nie było. Niestety nie wiem jak w pozostałych częściach serii.

ocenił(a) grę na 4
Radiw84

Dzięki Bogu.

Piotrek4

Albo Bogom :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones