PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612658}
8,1 1 338
ocen
8,1 10 1 1338
Medieval: Total War
powrót do forum gry Medieval: Total War

Ponadczasowe arcydzieło. Marzy mi się, że pewnego dnia będzie kompatybilna z najnowszymi systemami operacyjnymi i postępującym hardwarem...

ocenił(a) grę na 9
Sorvino

Mi się na moim kompie z tą grą i z Shogunem takie cuda się wyprawiają, że sobie odpuściłem, bo szkoda nerwów. Chyba sobie kupię jakiś złom i na nim będę grał, bo naprawdę tęsknię za tymi starociami.

ocenił(a) grę na 9
Bodzepor

One miały niesamowity klimacik. Czasem to bardziej jara niż najnowocześniejsza grafika:)

ocenił(a) grę na 9
Sorvino

Gra fenomenalna...klimat, muzyka. Od razu się w niej zakochałem jak zacząłem grać...ładnych parę lat temu :).
Co do kompatybilności, to co prawda odpaliłem ją na Win 7 (tryb zgodności z XP), ale po drugim uruchomieniu, a raczej wyłączeniu spowodowała wystąpienie "Blue Screena" ze złowieszczym napisem "zrzucanie pamięci"...System się co prawda podniósł (powrócił do ustawień z przed tygodnia)...i po tym fakcie tez dałem sobie niestety z nią spokój :(

ocenił(a) grę na 9
Sorvino

Oj tak grało się w to, jeszcze dyplomacja w tej części była jakaś ludzka, bardziej normalna bo w Romie to i bez dyplomaty mozna się obejść bo ta jednostka nic a nic nie daje. Niestety po zainstalowaniu nowych sterowników do karty graficznej Medival zaczął szaleć i sypać jakimiś dziwnymi błędami ....

SirDrX

Jeżeli ktoś zna jakiś dobry sposób na rozwiązanie problemów z grą to wielka prośba żeby się podzielił :)
PS> Kto to kur... jest generał Kihoto? :)

ocenił(a) grę na 8
Sorvino

Po odpaleniu gry wszystko jest ok, wyświetla się menu i można grę np. wczytać, a potem gra nagle gaśnie i wyskakuje komunikat błędu. Mam Vistę, więc.... Ech. Może pójdzie normalnie gdy uruchomię ją jako administrator w trybie zgodności z Win XP.

ocenił(a) grę na 9
sister_of_Johnny

spróbujcie z tym, mam nadzieje że link wciąż aktualny: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=21706&st=20&p=716689&#entry716689

ocenił(a) grę na 8
Sorvino

rzeczywiście, dla mnie był i jest to najtrudniejszy a zarazem najfajniejszy tytuł z serii. Świetne wspomnienia, pierwszy TW.

ocenił(a) grę na 8
Sorvino

To już rozumiem. Dwa lata temu kupiłem tę pozycję, by spróbować znowu. I cóż... do dziś nie udało się jej uruchomić. Po kilku próbach zaniechałem, ok. 20 zł wydane niepotrzebnie... :-(

ocenił(a) grę na 4
Sorvino

Właśnie instaluję. Mam nVidię, win XP, jak nie pójdzie to się ostro wk*rwię.

Nie no, na serio się zdenerwuję i podłamię psychicznie. Szogun działał, więc oczekuję tu podobnie jak i również oczekuje od gry wybitności w całej jej jestestwie.

ocenił(a) grę na 9
Sorvino

Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones