PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613110}
7,1 189
ocen
7,1 10 1 189
Metal Gear Solid: Portable Ops
powrót do forum gry Metal Gear Solid: Portable Ops

Konami odwaliło kawał dobrej roboty tworząc fabularną kontynuację Snake Eatera na PSP w pełnym 3D. I chociaż historia opowiedziana w P ops godnie kontynuuje losy Big Bossa i fanom całej serii dostarcza wielu okazji do uśmiechnięcia się, to w kwestii technicznej troszkę mu brakuje do perfekcji Peace Walkera. O ile grafika (jak na PSP) jest bardzo ładna , jednak sterowanie potrafi czasami popsuć trochę zabawę (strasznie brakuje drugiej gałki). Co do rozgrywki, to dodano sporo nowych atrakcji od werbowania wrogich żołnierzy do tworzenia różnych teamów co skutkuje ułatwieniem rozgrywki. Samo wcielanie się w innych żołnierzy i bieganie wśród wrogów jak wśród swoich jest dobrym pomysłem i naprawdę ułatwia przejście danej lokacji, szkoda tylko że niedopracowanym ,mam tu na myśli spostrzeżenie przez inny "rodzaj przeciwnika" (chociaż to akurat nie jest niedopracowanie lecz utrudnienie, jednak jest nie logiczne i denerwujące), oraz narobienie hałasu za ścianą (wystarczy przebiec a usłyszy cię przeciwnik) skutkuje zauważeniem nawet przez ten sam "gatunek" przeciwnika, którym akurat gramy. Mimo tych wad uważam MGS Portable ops za naprawdę dobrą skradankę a rozgrywka, chwytanie ludzi i tworzenie swojej ekipy gwarantuje wiele godzin zabawy. Dla fanów serii MGS pozycja obowiązkowa gdyż wiele wnosi do fabuły

ocenił(a) grę na 8
ha7ny

wlasnie skonczylem grac. klimatem przypomina troche pierwsza czesc na PSX. zgadzam sie z toba gra jest swietna. na poczatku przeszkadzalo mi sterowanie, ale w ustawieniach sobie troche pozmienialem - na tyle skutecznie ze przez reszte gry o tym zapomnialem i sterowalo sie ok :) srednio mi sie podobalo to przeskakiwanie akcji z jednego miesca w drugie, a nie plynne przejscie z jednej lokacji do drugiej - ale to pikus. i filmiki wolalbym zeby nie byly komiksowe tylko normalne tak jak w kolejnych czesciach serii - zeby cieszyly oko i zeby scalaly gre ;) jak dla mnie 8,5/10 jeszcze do niej wroce ;D

ocenił(a) grę na 9
kebi17

ja również skończyłem ostatnio grać z PSP na dużym , o swoich wrażeniach napisałem tutaj zapraszam

http://pan-nie-pospolity.blogspot.com/2014/03/metal-gear-solid-czyli-ballada-o.h tml

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones