PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658782}
7,4 489
ocen
7,4 10 1 489
Might & Magic: Duel of Champions
powrót do forum gry Might & Magic: Duel of Champions

Super

ocenił(a) grę na 4

Duża miodność, wiele strategii - każdy pojedynek inny, fajny system kupowania kart (na dobrą sprawę
nie trzeba donować) osobiście jestem zachwycony a inne gry poszły w odstawkę.

użytkownik usunięty
Jabati

Najlepsza karcianka dostępna na rynku. Co prawda ostatnio pojawiło się trochę konkurencji, ale ogólnie rzecz biorąc M&M zrobiło furorę i pokazało, iż nawet gry karciane mogą odnieść wielki sukces,
Może jest darmowa, ale na pewno zyski z płatności jakich można dokonać w tej grze wyszły im na plus. warto też dodać, że gra jest cały czas rozwijana.

ocenił(a) grę na 4
Jabati

No i co? Na jakiś czas odstawiłem grę, w międzyczasie był update, teraz niedawno chciałem pograć, wszystko co wyżej poszło w odstawkę, a moja ocena leci z 9 na 4. Teraz, nie donujesz to możesz do miecza ew. klęknąć. Wcześniej było tak, że tylko najnowszy dodatek, czyli najmocniejszy był za walutę premium, teraz jest prawie każdy poza podstawowym i którymś tam jeszcze. Jak już za gotówkę karty kupować to lepiej chyba papierowe... chociaż pamiątka na stare lata będzie a cena ta sama co za te ''powietrzne" :D

ocenił(a) grę na 9
Jabati

No a teraz żadnej pamiątki prócz artów i filmików na yt :(.
Szkoda, bo pamiętam, że do pewnego momentu gra była przecudowna. System walki jak trza, arty wyśmienite, nie można było się napatrzeć, zamki i bohaterowie bardzo ciekawi. Generalnie karcianka była przyjemna, szczególnie dla zaczynających przygodę z tego typu grami. Później zaczęli gubić się w balansie, za dużo tego wszystkiego było, wprowadzili niepotrzebne efekty wizualne, które ani to ładne nie były ani nie poprawiały widoczności, bug gonił buga, aż w końcu ludzie pomału mieli tego wszystkiego dość.
Za bardzo pokochałam tę grę, żeby całkiem ją odinstalować, wracałam co jakiś czas z sentymentu i z nadzieją, że coś jeszcze się poprawi. Aż w końcu zamknęli serwery :(.

Za czasów świetności zastanawiałam się, dlaczego HS ma taką popularność? DOC wydawał się być lepszy pod każdym względem. Ale ilość graczy była raczej marna w porównaniu do tej pierwszej.

Do tego czasu nie znalazłam podobnej gry, która urzekłaby mnie i oprawą graficzną i systemem walki. Wszystkie wydają mi się być na jedno kopyto, wszystkie przypominają mi HS'a, który nie wciągnął mnie za bardzo, a próbowałam oddać mu swoje serduszko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones