PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720920}
6,3 771
ocen
6,3 10 1 771
Might & Magic: Heroes VII
powrót do forum gry Might & Magic: Heroes VII

Bo 3 sprzedała się lepiej. Co do ras i jednostek to gracze sami wybrali bardziej "trójkowe" kombinacje. Graficznie to połączenie 5 i 6.

użytkownik usunięty
kiogu1

Nie będę się rozwodził nad tym, która z części jest lepsza, III czy V. Wszystko to kwestia sentymentu. Ja mimo że grałem kiedyś w III i tak znacznie więcej godzin spędziłem przy piątce. Piątka to była naprawdę gra świetna i dopracowana ale zniszczyła ją krytyka fanów trójki, którzy oczekiwali pewnie kopi trzeciej części a tutaj naglę dostają coś zupełnie innego, grę w 3D. Widziałem wczoraj gameplay z VII i mogę jedynie powiedzieć że to kolejny niewypał. Ta gra graficznie wygląda gorzej niż V gra z 2006 roku... Generalnie ta gra wyglądała nie jak kolejna część "Heroes" tylko jak jakaś gra przeglądarkowa. Ja uważam że gdyby twórcy się przyłożyli i zrobili remake piątki to byłby strzał w dziesiątkę.

ocenił(a) grę na 2

remake piątki tego mangowego paskudztwa? Obleśna grafa.

użytkownik usunięty
Wolfman_PL

Na szczęście jedyny argument zwolenników trójki a przeciwników piątki to właśnie "cukierkowa" grafika. Ale ch.uj z nią, po jakimś czasie idzie się przyzwyczaić. A gra jest wyśmienita pod każdym względem.

ocenił(a) grę na 2

Gra jest dobra, ale oprawa odrzuca. To jakbyś mi kazał iśc do łóżka z brzydką laską. Jest mądra, inteligentna, ma gadane, ale jest nie pociągająca

ocenił(a) grę na 1
Wolfman_PL

Nowa gra nie musiałaby być 'mangowa'. Ja również uważam, że piąta część była najlepsza nawet jako osoba nie przepadająca za mangą. To co teraz wyszło to nie tylko niewypał, ale ignorancja i arogancja twórców. Śledziłem powstawanie tej gry od początku i chodziło tylko o wydanie tandety tanim kosztem i upchnięcie jej za wysoką cenę naiwniakom. Co bardziej przerażające - robili to tak otwarcie, że byłem w szoku. Byłem również w szoku kiedy fani temu przyklaskiwali i bronili. A teraz te same nicki wystawiają negatywne oceny :-)

Nowe Heroes wymaga przede wszystkim innego producenta (Ubisoft będzie wciąż kontynuował produkcję tandet) i ulepszeń. Might and Magic: Heroes VII - bo tak teraz ta seria się nazywa - to nie tylko pięć kroków w tył z grafiką, ale i lenistwo strategiczne. Póki co Ubisoft ma się świetnie bo masa mózgowej papki kupi wszystko :-)

ocenił(a) grę na 2
Eruanno

Czyli pozostają mody do 2 i 3 :). Przez tyle lat nic ciekawego nie potrafili z tym zrobić

ocenił(a) grę na 6
Eruanno

Ubisoft nie nadaje się do marki heroes z prostych przyczyn po 1 jak już wspominałem jest to bodajże 1 seria gier strategicznych z jakimi mieli do czynienia po 2 nachapali się zbyt dużo hajsu na wielu swoich grach które są coraz gorsze i gorsze a będą dalej tak robić bo ludzie są naiwni

ocenił(a) grę na 6

odpowiem ci dlaczego otóż ubisoft to ameby mózgowe imbecyle itd itp jeżeli chodzi o gry strategiczne oni tego nie rozumieją ponieważ seria heroes to o ile się nie mylę 1 seria strategiczna w wydaniu tej firmy zabawny jest fakt że V i wyszła i była całkiem dobra natomiast H6 HOnline i H7 to porażka nie wiem co im chodzi po myśli gdy tworzą kolejne części ale na 100% nie to aby gra była dobra ...

ocenił(a) grę na 7
Kamilhugo517

"odpowiem ci dlaczego otóż ubisoft to ameby mózgowe imbecyle itd itp"
???

"żeli chodzi o gry strategiczne oni tego nie rozumieją ponieważ seria heroes to o ile się nie mylę 1 seria strategiczna w wydaniu tej firmy"
Nie, grę stworzyło Nival.

" zabawny jest fakt że V i wyszła i była całkiem dobra "
Chyba raczej całkiem niegrywalna, gra była dobra dopiero po wydaniu Dzikich Hord.

"natomiast H6 HOnline i H7 to porażka nie wiem co im chodzi po myśli gdy tworzą kolejne części ale na 100% nie to aby gra była dobra "
Konkretnie?
Bo np. w H6 masz brzydkie ekrany a w H7 dobre i całkiem ładne, tak samo z rozwojem bohatera.

ocenił(a) grę na 1

Interfejs gry od 5 części minimalnie się tylko zmienił, a to mnie najbardziej odrzuca w nowej serii.
Dalej brzydka grafika 3d modeli stworów i na mapie, która w ogóle nie oddaje klimatu.
Wg mnie grafika w starszych częściach była ładniejsza i czytelniejsza od obecnej, kompletnie mi nie pasuje obecny styl.
Poruszanie się heroesem dalej mapa na dole po lewej, po prawej klepsydra w kole i paskudne.
Walka na dole od lewej kolejka stworów po prawej przyciski.
Przepaskudny ekran wznoszenia budynków gorszy niż w pierwszej części.
Niestety ta gra w obecnej formie nie odniesie sukcesu. Moim zdaniem tu są potrzebne zmiany całkowite nie tylko pod względem grywalności (nowych rozwiązań/pomysłów), ale też całkowitej zmiany wyglądu/interfejsu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones