6,6 189
ocen
6,6 10 189
79
chce zagrać
{"type":"film","id":682090,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Might+%26+Magic+X%3A+Legacy-2014-682090/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Might & Magic X: Legacy
 • Czy gra jest bardzo trudna. Bo dla mnie wszelkie Arcanum, czy Baldur's Gate czy inne stare gry RPG
  są zbyt trudne. Szukam czegoś z RPG z klimatem i dużą opcją wyboru, ale mającym udogodnienia
  dzisiejszy gier (jak w KotORach, czy Mass Effect).

  I czy gramy narzuconą postacią, czy sami ją tworzymy?

 • MistrzSeller Gra jest trudna i zdecydowanie nie dla ciebie.

 • Yaerius ocenił(a) tę grę na: 9

  MistrzSeller grałem w to na hard (jak zresztą w każdą grę, za którą się łapię) i nie uważam, aby była trudna. świetne zagadki, bogaty świat, ciekawe story. a właśnie Baldur, Icewind, Torment to są prawdziwe RPG. teraz robi się tylko jakieś interaktywne filmy, w których palcem pokazują graczowi gdzie iść i co zrobić. gry powinny wymagać myślenia. mam nadzieję, że Ubi skusi się na kontynuację w tym samym stylu, gdyż M&M X bardzo mi podeszła.

 • Yaerius Ale dla mnie właśnie klasyczne RPG jak Baldury są za trudne, nie przez mechanike w rodzaju rozwoju postaci, co przez elementy, takie, że trzeba za każdym razem szukac miejsca do którego trzeba się dostać, bo nie ma zaznaczone tego na mapie i inne takie. Po prostu użeranie się z takimi pierdołami jest trudne i żmudne. A ja gram dla ciekawej fabuły i RPGowej mechaniki rozwoju postaci.

  Czy to ma taki sam poziom trudności jak baldury i resztaczy jest łatwe jak Mass Effect?

 • Yaerius ocenił(a) tę grę na: 9

  MistrzSeller zdecydowanie bardziej jest zbliżone do starego typu erpegów. jeśli nie chcesz się męczyć z przeszukiwaniem obszarów i rozwiązywaniem zagadek to nie sięgaj po M&M X.