PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682090}
6,5 193
oceny
6,5 10 1 193
Might & Magic X: Legacy
powrót do forum gry Might & Magic X: Legacy

Czy gra jest bardzo trudna. Bo dla mnie wszelkie Arcanum, czy Baldur's Gate czy inne stare gry RPG
są zbyt trudne. Szukam czegoś z RPG z klimatem i dużą opcją wyboru, ale mającym udogodnienia
dzisiejszy gier (jak w KotORach, czy Mass Effect).

I czy gramy narzuconą postacią, czy sami ją tworzymy?

MistrzSeller

Gra jest trudna i zdecydowanie nie dla ciebie.

ocenił(a) grę na 9
MistrzSeller

grałem w to na hard (jak zresztą w każdą grę, za którą się łapię) i nie uważam, aby była trudna. świetne zagadki, bogaty świat, ciekawe story. a właśnie Baldur, Icewind, Torment to są prawdziwe RPG. teraz robi się tylko jakieś interaktywne filmy, w których palcem pokazują graczowi gdzie iść i co zrobić. gry powinny wymagać myślenia. mam nadzieję, że Ubi skusi się na kontynuację w tym samym stylu, gdyż M&M X bardzo mi podeszła.

Yaerius

Ale dla mnie właśnie klasyczne RPG jak Baldury są za trudne, nie przez mechanike w rodzaju rozwoju postaci, co przez elementy, takie, że trzeba za każdym razem szukac miejsca do którego trzeba się dostać, bo nie ma zaznaczone tego na mapie i inne takie. Po prostu użeranie się z takimi pierdołami jest trudne i żmudne. A ja gram dla ciekawej fabuły i RPGowej mechaniki rozwoju postaci.

Czy to ma taki sam poziom trudności jak baldury i resztaczy jest łatwe jak Mass Effect?

ocenił(a) grę na 9
MistrzSeller

zdecydowanie bardziej jest zbliżone do starego typu erpegów. jeśli nie chcesz się męczyć z przeszukiwaniem obszarów i rozwiązywaniem zagadek to nie sięgaj po M&M X.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones