PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611948}
7,8 13 995
ocen
7,8 10 1 13995
Minecraft
powrót do forum gry Minecraft

Muzyka i Grafika

ocenił(a) grę na 6

Kiedy ją słyszę to nie wiem dlaczego, ale chce popełnić samobójstwo jak w transie.
Grafika specjalnie tak została STWORZONA!
Do wszystkich!

ocenił(a) grę na 10
spilperg

To samo miałem jak jeszcze grałem, po godzinie grania wyłączałem dźwięki i puszczałem coś swojego, bo myślałem, że w depresję popadnę od tej muzyki. :D

użytkownik usunięty
Brendlej

Mi tam jakoś nie przeszkadza. Gierka bardzo fajna, wielki otwarty świat i mnóstwo możliwości. Szkoda, że dzieciaki popsuły o niej opinię.

ocenił(a) grę na 10

Oczywiście gierka jest super, polecam zobaczyć mój osobny wpis po minecraftem na jego temat. Jedynie chodziło mi o tą muzykę. Dla mnie jest zbyt smutna. :) Co do tych dzieci to się zgodzę. Jak tylko zrobiła się popularna to był taki wielki wysyp tych filmików jak dzieciaczki budują domki z ziemi, że aż przestałem większość oglądać, jedynie oglądałem konkretne kanały na których mogłem się czegoś nowego nauczyć. :)

Brendlej

Oczywiście, większość osób nie rozumie że ta gra podobnie jak terraria czy inne gry tego typu polega na swobodzie tego co sami robimy a świat stawia przed nami wyzwania. Ta gra jest podobna do realnego życia w jakimś stopniu dlatego ma takie rzesze fanów.

Klocki lego zawsze będą mi się dobrze kojarzyć z rozwojem wyobraźni a oni to połączyli z jednym z najlepszych pomysłów stąd sukces.

ocenił(a) grę na 8
spilperg

Ale utwory "Aria Math" czy "Biome fest" są świetne i zapadają w pamięć.
Polecam posłuchać :)

użytkownik usunięty
Cyprian_Swiecki

Z tego co słyszałem najlepszy jest Dysk 11. Szczególnie od tyłu, :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones