PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611948}
7,8 14 091
ocen
7,8 10 1 14091
Minecraft
powrót do forum gry Minecraft

Gdy pierwszy raz grałem na 360 za dzieciaka to nie za bardzo ogarniałem o co chodzi w tej grze oczywiście wiedziałem że Buduje się, walczysz z potworami, kopiesz w ziemi i tak dalej ale ogólnie początek miałem ciężki natomiast z czasem zacząłem ogarniać co i jak, bawiłem się trochę kreatywnym trybem no i też Survivalem, czytałem różne historie związane z grą legendy, dowiadywałem się na temat poszczególnych elementów gry jak Redstone czy Villagers, trochę dowiedziałem się o tych różnych wersjach i czym się różnią oraz co dodają. Mam u siebie cztery poradniki m.in: dla wojowników, do użytkowania redstone'a, dla budowniczych no i ogólnie dla początkujących. I dzięki czemu gra niesamowicie zyskała u mnie sporo. Ta nieskończona wolność to jest coś co w grach nie często widuje oczywiście w takim np.: Dishonored czy Skyrimie też mam sporo wolności ale w Minecraft ta wolność jest po prostu piękna zarówno w Budowaniu jak i graniu na Survivalu. Z pomniejszych elementów czy Wizualnie, Muzyka, Gameplay i inne tam niby:
-Grafika prosta bo od Kwadraty ale jaki mają urok widok z wysokiej góry na las przy zachodzie słońca ma moc
-Muzyka piękna co tu kryć i nie mówie o płytach które brzmią super czy różnych dźwiękach które sygnalizują nam jaskinie (i ciekawostka te dźwięki oznaczają że tam podziemiom była tragedia górnicza) ale przede wszystkim Motyw główny ,,https://www.youtube.com/watch?v=cjQQ9JYGgTM"
-Gameplay który też nie jest jakiś na pierwszy rzut oka wybitny ale podobnie jak z Grafiką ma swój urok szkoda że na PC od wersji 1.9 trochę moim zdaniem popsuli choć nie mówie że źle jest
-Przeciwnicy ikoniczni na czele z Creeperem
-Budowanie super

Dla mnie gra ponadczasowa w którą gram najwięcej i to aż na 3 platformach PC z Modami, Xbox one i Xbox 360 i dalej super się gra.


Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones