PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816523}

Mortal Kombat XI

Mortal Kombat 11
8,1 1 530
ocen
8,1 10 1 1530
Mortal Kombat 11
powrót do forum gry Mortal Kombat 11

Nowa era

ocenił(a) grę na 6

To już nie to samo. Świat idzie do przodu, więc trzaba było pożegnać kilka klasycznych postaci (gdzie Reptail ?) i wprowadzić nowe. To rozumiem. Historię / fabułę też trzeba pochnac do przodu. Nie można wciąż walkowac klasyki, bo w końcu się znudzi jak będą poprawiać tylko grafikę. Ale czegoś ewidentnie zabrakło mi w tej części. Nie jest źle, ale nie zachwyciła mnie ta odsłona serii. Niby nadal krwawo, ale brakowało klimatu. Wygląd Liu Kinga jako Boga po połączeniu z Raidenem to śmiech na sali.

Żeby nie było, że tylko narzekam to jak T-rex przeleciał w finałowej walce przez arenę to zrobiłem WTF :D

Ale mocne 6 zostawiam i jako wierny fan serii czekam już na 12 cześć. Pewnie już na nowych konsolach.

ciupek1990

W armageddonie na PS2 tak nazywała się 1 z części umarli wszyscy bohaterowie. to że się zmieniają to akurat norma.

Gra prezentuje się świetnie od strony technicznej istny majstersztyk więcej mi nie trzeba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones