PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607089}
6,7 2 587
ocen
6,7 10 1 2587
Mortal Kombat 4
powrót do forum gry Mortal Kombat 4
kari_11

część sorry

użytkownik usunięty
kari_11

Popieram. Ta część i jeszcze dwójka - Najlepsze

kari_11

Czy mógłbyś uzasadnić swoje zdanie?

użytkownik usunięty
kari_11

Dla mnie seria skończyła się na drugiej części, a reszta syf.

ocenił(a) grę na 3
kari_11

10/10 jest zarezerwowane dla Tekken 3. Mortal skończył się na dwójce. Część czwartą włączyłem na 30 min- Quan Chi "deptanie"+ "czacha" i najwyższy poziom trudności padł bez przegrania rundy. Wszystkie postacie razem wzięte maja mniej kombinacji niż 2-3 w virtua fighter 1! Tragiczna bijatyka 3/10. O sterowaniu nie wspomnę

DIDASKALIA

Prawda, mortale się zakończyły, ale jak dla mnie po części trzeciej ;) Motaro był ekstra!

Trzy genialne części, dłuuuuuuuuuuuuga przerwa, i wielki come back! Najnowszy mortal kombat, to po prostu palce lizać!

ocenił(a) grę na 3
Patty Diphusa

Nie, wiem nie grałem. Może kiedys sprawdzę. Ale jak widzę, że ktos wystawia 10/10 dla gry, która do pięt nie dorasta Tekken'owi 3, wydanemu prawie w tym samym okresie, to robi mi sie lekko słabo.

DIDASKALIA

Ciut brutalny jesteś ale masz rację. 0bie te gry wyszły w 98r i T3 przewyższa absolutnie MK4. W MK4 każda postać strzela jakąś kulką, ma przerzut i jakiś chwyt i ze 2-3 ciosy i tyle... A Tekken? Gra dla której warto było kupować konsolę. Jak miałeś PS1, Tekkena 3 i Crasha Bandicoota3 to nic więcej poza 2im padem Ci nie potrzeba było do szczęścia.

Pozdro dla tych co grali i kochali!

ocenił(a) grę na 8
kari_11

Najlepsza jest nowa 9ka, bez dwóch zdań

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones