PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710470}
8,2 458
ocen
8,2 10 1 458
NBA 2K15
powrót do forum gry NBA 2K15

Już są dostępne: Uwaga podaję :


Minimalne:

System: Windows 7 64-bit

Procesor: Intel Core2Duo

Pamięć: 2GB RAM

Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 10.1 z min. 512MB pamięci RAM

DirectX: DirectX 11

Dysk: 50GB (?!)

Zalecane:

System: Windows 7 64-bit

Procesor: Intel Core i7 lub lepszy

Pamięć: 4GB RAM

Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 11 z min. 2GB pamięci RAM

DirectX: DirectX 11

Dysk: 50GB (?!)


Mam jedno pytanie: Co tam będzie w tych 50 GB ? O ile same wymagania nie są jakieś
masakrycznie wysokie to ilość pamięci już tak. Nie wyobrażam sobie też kupić tej gry
cyfrowo i pobierać tyle danych. Tym bardziej w mojej miejscowości gdzie internet to 10
mb/s,a le zdarza się i mniej. Dziękuję za uwagę. :)

ocenił(a) grę na 6
Kinomaniak1235

Z pewnością kluczowe znaczenie ma ilość contentu zawartego w grze. Next genowa grafika, co oczywiste, ale wszelkiej maści tryby w stylu MyTeam, The Park, same cutscenki w MyCareer, VC points i wszystko co ma związek z wyglądem naszego sima koszykarza ;) Generalnie według wypowiedzi twórców (m.in. Roonie2k) gra ma wyglądać tak samo na wszystkich platformach (PC, XO, PS4). Mimo tego wszystkiego też uważam, że 50 to zdecydowanie za dużo na symulator wsadów i bloków, bo znając 2k po raz kolejny nie poprawili nic z samej rozgrywki (podania, zbiórki, przechwyty, SI) prócz grafiki.
P.S. Dzięki za wrzutke wymagań! :)

Talos14

Mam nadzieję, że w tej edycji będzie MyTeam.

ocenił(a) grę na 6
Kinomaniak1235

Jeśli wierzyć deweloperom to tak, wszystkie tryby z konsol będą na PC: http://youtu.be/6uXhyaJZBTU?t=10s

Talos14

"bo znając 2k po raz kolejny nie poprawili nic z samej rozgrywki (podania, zbiórki, przchwyty, SI) prócz grafiki .. "

Z roku na rok fani dostają lepszą gierkę. Od 2k13 do 2k14 został zrobiony przeskok ( choćby 3k nowych animacji ) teraz dostajemy kolejne 5k nowych animacji i jeszcze większy przeskok . Oprawa całej gierki jest niesamowita, zapraszam do obejrzenia trailera, w którym prezentowana jest część zmian. Posiadacze PC niech liczą tylko na dobrą optymalizację ;p

ocenił(a) grę na 6
Wacha93

Z roku na rok lepszą gierkę? Graficznie na pewno, szkoda że tylko konsolowcy. Pamiętaj, że mowa tu o wersji PC gdzie przeskoku z 13 do 14 nie było. Większa ilość animacji to tylko większy problem w przypadku 2k bo to więcej szans na utknięcie w którejś z nich, co zawsze skutkuje backcourtem/stratą/travelingiem/wymuszonym dziwnym rzutem. Kto ostro naparzał na pewno wie o czym mówię. Poza tym wolę dostać grę w którą przyjemnie się gra, gdzie po kilku podaniach można złamać 1-3-1 zone (z czym jest problem obecnie), gdzie 100 tonowy Z-Bo wracając do defensywy nie biegnie tak samo szybko jak Goran Dragic itd. zamiast miliona cieszynek po wsadzie. Jednakże bardzo podoba mi się pomysł studia (Yakkem :D!) i całej tej pobocznej oprawy.

Talos14

Fakt, jest ciągle wiele błędów, może kiedyś zostaną poprawione ( powrót do defensywy, czy tam brak ruszenia od razu na kontrę lub po steelu... niby się kradnie a i tak atakujący ma dalej..) Animacje nie dotyczą tylko cieszynek, które dają widowisko całej grze, co wg mnie idzie w dobrym kierunku ( to samo robią w Fifie ) a po prostu różnego rodzaju zakończenia akcji, podania itd. W 2k14 już to było widać a będzie coraz lepiej. Sam grałem pół na pół konsola-pc w 2k14 i konsolowa wersja była lepsza. Ale teraz trafia next - gen na kompy więc raczej ( jeżeli sprzęt pozwoli ) będę grał w nba na kompie choć i na starym x360 też sprawdzę ;)

ocenił(a) grę na 6
Wacha93

Ja osobiście mam olbrzymie oczekiwania wobec tej gry. Next gen, nowe tryby (dla PC :D) itd. I masz świętą rację, to idzie w dobrym kierunku, bo w taką grę po prostu przyjemnie się gra i chce się grać, "gołym okiem" widać progres, martwią mnie czasami tylko priorytety deweloperów :P Tak czy inaczej liczę na wiele godzin czystej przyjemności!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones