PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715075}
7,4 263
oceny
7,4 10 1 263
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution
powrót do forum gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Pc

ocenił(a) grę na 9

Dwie sprawy po pierwsze wyjdzie to tez na Pc.
Druga sprawa Wyjdzie pudełkowa wersja ?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

1. Jest już jakiś czas na Steamie do zakupu jako pre-order, który oferuje dodatkowe kostiumy.
2. Trudno, żeby nie wyszła też wersja pudełkowa, wyjdzie na 99%.
Jeśli jednak jesteś fanem Naruto, powinieneś rzucić okiem na pre-order tej gry na Steamie. Chociażby z uwagi na zniżkę 10% i te ciekawe kostiumy ; )

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

1. 3 kostium limitowane kilka które purzniej do zakupu będą i 3 niewiadome czy na zawsze się dostaję. Zastawiam się czy skorzystać z promocji czy czekać na pudełko.
Myślę czy nie kupić se paczki z full bestem(na ty też myślę), bo wtedy te stroje tez dostaję ? Dziwne ze nigdzie o tym nie napisali. A tak na marginesie jak się ma Full besta to rabat jest w wysokości 20 %.(kolega ma)
Właśnie wiesz jak działają te 3 ostatnie skiny Saske w strój Naruto np pisze tam z do grudnia będą to jak kupię grę to je stracę po grudniu czy nie ?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Mi się wydaje, że już ze względu na sama zniżkę się opłaca, bo nigdy nie wiesz, jaką cenę wywalą w sklepie ^^ .
A co do zakupu NS3: FB to powiem tyle, że teoretycznie jeśli kupujesz już NS Revolution, to kupno poprzedniczki nie ma większego sensu, a przynajmniej nie teraz, gdyż Revolution będzie miał te same postacie (tylko, że mniej niż Revolution) i podobne tryby rozgrywki. Rzecz jasna do Revolution zostaną dodane TONY nowej zawartości i mechaniki rozgrywki, a nawet dziesiątki nowych postaci i kilka pól bitwy. Za to NS3 FB posiada epicki story mode, który potrafi się przechodzić od 7 do 12 godzin. Dodatkowo jeśli jesteś zwolennikiem częstego tłuczenia się z ludźmi online - odradzam zakupu NS3.
Wszyscy gracze mówią, że bardzo ciężko sobie z kimś pograć ze względu na kiepski port na PC. Jak im port wyjdzie w Revolution? Tego nie wie nikt. Ale jeśli trudno Cię znudzić, to możesz pomyśleć nad zakupem NS3.
A z tymi strojami zamiany Naruto z Sasuke to chodzi o to, że gdy się kupi grę w pre-orderze, to się te kostiumy za darmo automatycznie dostaje (na zawsze). Nie będą jednak możliwe do otrzymania w grze już jakiś czas po premierze gry (zostaną wycofane ze sklepu). Tyle.
Sorka, żem takiego tasiemca napisał, ale lubię rozwiewać wszelkie wątpliwości ^^
A tak btw ja już grę na Steama spre-orderowałem. Jednak będzie można w nią grać dopiero 16 września. Do tego dnia trwa oferta pre-orderu. I na koniec tu masz linka do ostatniego zwiastuna NS Revolution, EPICKI!!!! : https://www.youtube.com/watch?v=j3jHdov98zc .

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Ta traler epicki.
Ta ful besta ma mój kolega wiec tak se mogę w niego zagrać. Ten port wedle mnie i brat bardziej przypomina emulator (wrażenie) (NSUNSS3FB)
Szkoda ze nie można grać do 16 bo oficjalna premiera jest 12 ale to mi daję więcej czasu do uzbierania funduszy.
Kupiłeś za pomocom karty czy czegoś innego ?
E niema za co :)
Ciekawe jakie będzie story w Reweljsons. Ciekawe czy da się grać w kopie na tej arenie dla 4 postaci.
Wiesz morze czy będzie 7 miecza ?
ps przepraszam ze dziwnie napuszałem.
pps. ten traler tez jest po polsku z tego co pamiętam. o znalazłem https://www.youtube.com/watch?v=jRNy_03e2A0

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

A spoko, znam angielski ^^ .
A 12 września to premiera w Europie (Polsce), a 16 września jest premiera w Ameryce, a Steam to raczej amerykańska firma. Fabuła w Revolution będzie opowiadać o stworzeniu Akatsuki, losach dwójki z klanu Uchiha (Itachi i Shisui) oraz będzie coś tam o przeszłości drużyny Minato.
A ta arena (Ninja World Tournament) będzie tylko dla single-player z kompami, ale osobiście mi to nie przeszkadza xD . I nie, nie będzie 7 Mieczników Mgły, chociaż uważam, że powinni dać chociaż Mangetsu, jako przedstawiciela. Za to będzie oczywiście Zabuza. Jeszcze jakieś pytania? ^^

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

No Mangetsu by wystarczył bo walczył każdym mieczem.
Czy jest 3 Dźwięku ?
Podobno w tej części będą wszystkie ogniste bestię.
https://www.youtube.com/watch?v=MIwi1S2Lof4 Ostateczny tralel.
Dzięki chyba kupię.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Jest 3 Dźwięku, a raczej 4 Dźwięku: Tayuya, Jirobo, Kidomaru oraz Sakon (i Ukon). Jednak dostępni będą tylko jako support (wsparcie), ale zawsze coś.
I owszem, Gaara dostał przebudzenie, w którym zamienia się w Shukaku (Jednoogoniastego). No i oczywiście będzie także Dziesięcioogoniasty (jako przebudzenie dla Obito bez maski). No i mam nadzieję, że dla Obito Z MASKĄ dadzą przebudzenie że będzie można kierować Statuą Gedo, super by było xD

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

No fajnie chyba tak zrobią. niektóre uwolnienia wyglądają tak jakbyś grał przeciwko busowi takie jak walka z 10 ogoniastym.
podobno ma być Minato w trybie kjubiego. Ciekawe czy Kiba będzie się przemieniał w wielkiego cerbera.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Minato na 100% będzie w trybie Chakry Kyuubiego (jako przebudzenie). Dodatkowo będzie też miał Ultimate Jutsu z Naruto w trybie Chakry Kyuubiego. A tak btw na wiki piszą, jakie będą drużyny Ultimate Jutsu, wszystkie postacie wymienione itd. : http://naruto.wikia.com/wiki/Naruto_Shipp%C5%ABden:_Ultimate_Ninja_Storm_Revolut ion .

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Iruka Umino to jest dziwne, Myślałem ze to suport ciekawe jak będzie miał altimejt i uwolnienie.
Myślałem ze będzie więcej łączonych ataków. (jesteś pewien ze na wiki wszystkie podali )?
Naliczyłem się 74 postaci (bez sportów)

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Nie no, jest ich znacznie więcej. Ja chyba naliczyłem 161, licząc stroje i wliczając supporty tutaj: http://madarauchiha.com/wp-content/uploads/2014/07/naruto-storm-revolution-chara cters-artwork.png . Możesz sam przeliczyć, może się rąbnąłem. Ale obliczyłem to w taki sposób, że policzyłem liczbę postaci w pionie i poziomie i pomnożyłem te dwa wyniki i wyszło 160 + 1 postać na dole. Wzór na pole się jednak przydaje ^^ ... czasami...
A Iruka Ultimate Jutsu to chyba będzie coś z fuma shurikenem, bo duet Konohamaru, Naruto i Iruki to Sexy Shuriken Jutsu... co?! *facepalm*... Ciekaw jestem, jak to będzie wyglądało xD

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

nie jestem pewien czy każda twarz ma inne Jutsu itp
Ja liczyłem na wiki po nazwach.
O kakasi stał się popularny ma 4 wersje :)

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

A Naruto to już nie wspomnę, ma chyba już 5 wersji xD
Ale są postacie, które będą miały w każdym kostiumie inny moveset, ale już nie chciało mi się ich wybierać. Np Kabuto i Madara. Ja się osobiście najbardziej nie mogę doczekać, aż zagram nowym Madarą ^^ .

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Ta bije od niego potęga ja chętnie zagram nowym 1 hokage, nowym kakaschim i obito.(ma 5 wersję), Nowym minato, konachamaru i irukom (dla żarto) i sprawdzę jak zmienił się Dejdara( gram nim w średnim dystansie czasem podbijam i atakuję z bliska nikt się tego nie spodziewa) o kushinom i shikamaru tez zgram. Dobra w sumie zagram każda postacią ale nimi przede wszystkim.


Ps.
Naruto (5z mecha 6) Saske (5) Sakury (3) sajów (2) (podobnie z większością młodzików konchy) o kakasim i obito mówiłem. Dobra nie chce mi się liczyć :) Kiedyś se police.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Już wiem z tym irukom https://www.youtube.com/watch?v=Ohok2fy-u-g
Konohamaru https://www.youtube.com/watch?v=qQoumeREUCo

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Osobiście to wolałbym sam doświadczyć tych wspaniałych, nowych movesetów. Dlatego często muszę się opierać pokusie zobaczenie na YouTube moveseta Madary xD .
Ja się najbardziej nie mogę doczekać: Madara, Obito (bez maski), Shisui oraz ożywionych poprzednich Kage. Pewnie dziwisz się, że nie wymieniłem jeszcze takich postaci jak Naruto (Kurama), nowy Sasuke, nowy Kakashi i Mecha-Naruto. Otóż miałem na tyle farta (bądź niefarta), że pobrałem sobie demo na xboxa, w którym gra się tymi czterema postaciami z supportami na jednej mapie. I pewnie, ich movesety są soczyste, szczególnie... wszystkich ^^
Co ważniejsze, dali nowemu Kakashiemu kombosy, w których używa mnóstwo technik (jak na Kopiującego Ninję przystało), ale ogółem wszystkie postacie prezentują teraz więcej technik.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

A widziałem kilka gempleji z Naruto Demo. Nie wiem czy usprawnili postacie(każdą). Obito bez maski ma specyficzny styl walki.(sharingan, drewno, ogien itp). Uwolnienia (kilka widziałem nie wszystkie) wyglądają jak byś z bose walczył jest na co czekać. Ja Xboxa nie pśiadam więc w demo nie grałem.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Zapomniałem dodać ze nie wszytko da się na razie znaleźć. Np. nie mogłem znaleśc altimejtu konochamaru

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Ultimate Jutsu Konohamaru to Sexy Jutsu, było widać na trailerze #4 ^^ . Osobiście to nie znoszę tej postaci w anime, zawsze mnie drażni. No i oczywiście Idealne Susano'o Madary to będzie jak wisienka na torcie po tym, jak zapomnieli to dać w NS3... Nawet mu nie dali zwykłego Susano'o O.o Fakt faktem, ciekawe co będzie, gdy aktywują się dwa (kolosalne) Przebudzenia jednocześnie. Będą po prostu dwa "tytany" walczyć, czy tylko jedna z postaci będzie mogła jednocześnie to aktywować... A, pola bitwy ^^ : http://i.gyazo.com/ed882b36ea39c4658bb5a2cb739d62d9.png .

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Widziałem na arenie 10 ogonistego epickie, więc mam nadzieję ze się da choć jak nie to trudno.(chyba można bo na zwiastunie Itachi i Shisui walczą ze sobą w susano)
Morze ciekawe, iruki skile są dziwne(nic nie powiem bo nie chce ci psuć zabawy)
Madara miał susan zwykłe jako jutsu pojawia się na chwile i znika. :)
Z map nic mi się nie rzuca takiego w oczy.
Story ma być chyba połączenie generejszyn ze 3 choć mogę się mylić.
ps na faktycznie jest pokazane.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Ale chodzi mi o te mega wielkie Przebudzenia. Np Madara będzie miał to swoje Idealne Susano'o, a jak da się uchwycić na trailerze, będzie on WIELKI, a pole bitwy to będzie mała wysepka. O takie przebudzenie mi chodzi. Dlatego ciekawe, jak zrobią z tymi dwoma wielkimi przebudzeniami. http://cdn3.dualshockers.com/wp-content/uploads/2014/08/ToUZ5RT.jpg?42e955 . O takie przebudzenie mi chodzi, kiedy mówię "kolosalne" ^^ .
A Madara za Jutsu zwykłe (wyładowanie czakry + przycisk ataku) to będzie chyba wypuszczał te dwie ogniste "głowy smoka". To jutsu nazywa się chyba Ruyen Hoka no Jutsu.
A co do postaci, to mogliby w sumie jeszcze dać Izunę Uchiha (brat Madary)...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

U takich kolosów to nie wiem. Może wtedy plansza znika ?
No mogli dać ale za dużo o nim nie wiadomo.(Izunę Uchiha, swoją drogom ciekawe co jego saringan potrafił)
Mogli dać tez ich za młodu było by zabawnie.
W full bescię miał jakieś niebieskie.
ps z kot ty te skriny bierzesz ?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Po prostu wiem już jakiś czas o ich istnieniu w grze i gdy chcę je zademonstrować, wyszukuję w grafice to, co chcę pokazać i wklejam tu linka, nic specjalnego xD Wpiszesz w grafice "Naruto Storm Revolution Madara Perfect Susanoo" i już masz to.
Co do Mangekyou Izuny wiadomo tylko tyle, że dzięki niemu mógł znacznie skuteczniej unikać i przewidywać ataki przeciwnika (umocniona cecha zwykłego Sharingana). Więcej nie wiadomo, ale na pewno jeszcze nie umiał obudzić Susano'o, ani nawet Tsukuyomi czy Amaterasu (o ile jego Mangekyou opanowałby TE techniki), bo każdy Mangekyou ma inny zbiór technik (Dojutsu). A tak wgl to dali też nowego ZWYKŁEGO Naruto do postaci (bez Kuramy). Ciekawe, jaki będzie miał moveset i Jutsu.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

No ciekawe zakładam ze klona i rasengana ale dalej nie wiem. Zastanawia mnie czy postacie z pierwszej serii będą miały szanse z tymi z drugiej. Mangekyou Izuny pewnie ma podobne do zdolności madary (którego też nie znam) bo zazwyczaj bracia mają podobne. Wiem o mangekyou sharinganię jak dla mnie najlepsze zdolności ma Obito.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Obito ma właśnie specyficzne zdolności Mangekyou, gdyż potrafi używać Kamui na sobie i innych bez końca i bez ryzyka nadużycia w przeciwieństwie do Kakashiego. Prawda, Wiecznego Mangekyou nie da się już nadużyć, ale rzecz w tym, że Obito nie ma Wiecznego, tylko zwykłego. Dodatkowo może używać Kamui przy użytkowaniu ze zwykłego Sharingana, bardzo ciekawy okaz ^^ . Jednak ma konkurencję. Sasuke posiada już Wiecznego Mangekyou Sharingana. Co więcej, ma on takie techniki, jak Amaterasu, Susano'o oraz pozwala mu na użytkowanie z Uwolnienia Płomieni, którym może stworzyć Czarny Ogień w różnych kształtach oraz podrabiać nim takie techniki Susano'o, jak Yasaka Magatama.
I tak na prawdę Mangekyou Madary nie dorównuje już Magekyou Sasuke, gdyż Madara pokazał jedynie Susano'o, jako swoje Dojutsu, a Idealne Susano'o (to kolosalne) jest wynikiem połączenia mocy Mangekyou (Susano'o) i Rinnegana, co daje efekt Ostatecznego Susano'o. Tak więc gdyby Sasuke zdobył Rinnegana na oba oczy, byłby prawie niepokonany.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Sam Rinigan saske jest niezwykly bo niepowtarzalny, wiadomo ze morze nim przejrzeć kazdą technikę i się teleportować. Ale i tak uważam ze obito ze swoim sharinganem jest nie mal nie do pokonania. Mozliwe ze technik Mangekiu da się używać ze zwykłym saringanem ale w mniejszym stopniu i bardziej to wyczerpuję.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Przyznam, że oglądam anime i nie czytam mangi, ale i tak wiem, że Sasuke zdobędzie (jakoś) rinnegana, więc żaden spoiler, już gdzie indziej zostałem zaspoilerowany ^^ . Więc o rinneganie Sasuke za wiele nie powiem (jeśli w ogóle coś). A skoro Sasuke tam tnie mając rinnegana na jedno oko, wyobraź sobie co będzie, jak zdobędzie na oba ... Aleśmy z tematu zboczyli... xD

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

tak no sporo z tematu zeszliśmy. Dobrze ze ci więcej nie powiedziałem.(spojlery). Tak dla przypomnienia gry gram se (poruczyłem od kolegi)

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Tia, ta gra, jak żadna inna wymaga skilla ^^ Można się uczyć w nią grać do perfekcji miesiącami. Ale ja właściwie nie grywam na online, bo tam panuje spam niesłychany, ludzie grają tylko po to, żeby wygrać, zabawa nie obowiązuje. Dlatego ja już opuściłem online, teraz cisnę na practice, robiąc najbardziej epickie bitwy wszechczasów. (dlatego na practice bo tam można grać w nieskończoność, do woli), jakkolwiek lamersko to brzmi xD
Jasne, jestem w stanie pokonać ludzi MOIM spamem, ale jaki jest tego cel? Gdzie cała zabawa?? Dodatkowo z takich walk wynika tylko niepotrzebny stres. A ty co o tym sadzisz?

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Ja głównie to z bratem i kolegom walce. (przypomniałeś mi żebym skończył wyzwania) . Nie lobie spamu czasem sam wyjdzie(ale przegięty to wnerwia). Próbuje bardziej grać strategicznie. Wole się bawić. Próbowałem grać na multi ale jakoś dziwnie się grało jak nie lagi to przeciwnik dziwny. trochę umiejętność mi spadły bo z botem przegrałem ale w sumie kolegę rozwaliłem. (on ma styl ultimejt do skutku chyba ze widzi ze się nie łapiesz to czeka aż zrobisz błąd i wtedy cię nim atakuję(tylko ty mi hp odebrał)). Ale se jeszcze poćwiczę to powinę być przygotowań na multi w revelson. Choć na multi da się znałeś nie spamera.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

W Naruto na online spam już jest nieunikniony. Teraz już wszędzie spamią, z kim byś nie grał. Też grywam już tylko z kumplem, który chamsko wykorzystuje moje błędy, które i tak popełniam tylko, gdy gram dla funu. Tak więc myślę, że gra dla funu już dawno wygasła i teraz gra się tylko dla zwycięstwa. A jak przegram ze spamem, to nie wkurza mnie klęska, tylko to, w jaki sposób mnie "pokonał". Powoli trace wiarę w ludzkość, rly. A najgorszy spam to chyba Przebudzenia O.o Zarówno te małe i duże, bo małe można w kółko w trakcie kombosa włączać i wyłączać, robiąc w ten sposób nieskończonego kombosa, nie zużywając czakry. To jest dopiero irytujące...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

W sumie, ledwo ale da się czasem to wybronić. Chociaż jeśli chodzi o to uwolnienie gdzie trzeba życie stracić to często ten co je włączył przegrywa. Ta ale spam jest denerwujący. Ale ja tam rzadko spotykam raczy co dla fanu grają. Ciekawe jak będzie to wyglądać w revlejsyn.(raczej mniej będą spamować ze względu na style)

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Tuż po premierze gry zawsze spam jest mniejszy, niż później. A co do Przebudzenia, to mam na myśli np Przebudzenie Fuu, które jest spamem na kółkach, nie można się ruszyć. Poza tym ja już mam doświadczenie i potrafię zaspamić nawet tymi Przebudzeniami, które normalnie prowadzą do wspomnianej przez ciebie przegranej użytkownika. Ale ja już mam na to wyjebongo, już samo granie ze spamerami jest stresujące. I owszem, kompy często nie myślą i potrafią wpaść 5 razy pod rząd w Ultimate Jutsu, ale lepszy już taki przeciwnik niż spamix na kółkach...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Zawsze możesz dać kompowi przewagę w obcjah(opcje). (zwieszasz jego obrażenia).
Ta lepiej grać z kompem. Na fu nikt mnie za spamował (w sumie nikt przeciwko mnie nią nie grał) ale da się.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Jak gram na VS BATTLE to zawsze daję przeciwnikowi wszystkie kropki, ale i tak w 95% to też za mało. Poza tym jak mówiłem gram na PRACTICE, a tam się już nie da tego ustawić xD Powinni przede wszystkim zwiększyć inteligencję przeciwników, bo wpadają w każde Jutsu, kiedy ja je przeskakuję i zapominam o nich po sekundzie. Tak więc problemem jest A.I. . Ale chyba w Revolution TROCHĘ ją ulepszyli, bo już nie wpadają w Jutsu jak desperaci i trochę częściej się wycofują (za to w NS3 często po wycofaniu się, po sekundzie wracają na miejsce xDDDD).
A spam Fuu odkrył właśnie mój kumpel i mnie zawsze nim straszy, jak zrobię mu w walce coś mega chamskiego ^^

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

To jesteś lepszy o de mnie. (chyba) ja tam próbuje wymasować ten tryb z obrzaskami.(bratu). Ta raczej zwiększa ale nie wiem czy na wiele to się zda. Chyba dla żartu sprawdzę fuu czy da się spamic.
A właśnie grałeś w demo to jaki był ustawiony poziom trudności i czy style zmieniają mało czy dużo ?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Poziomu trudności w demo Revolution nie było do wyboru (jako iż to demo), ale było to coś w zakresie Super Hard z NS3, więc widać, że twórcy nieco bardziej docenili graczy, niż w ostatniej części. I mam także nadzieję, że ten poziom w demo to był Normal, bo chcę wyzwanie, jak już z ludźmi nie gram. I że wreszcie będę mógł pójść na całość z wątpliwościami w zwycięstwo. A co do mojego "dobrego" grania. Że jestem dobry, nie powiedziałbym, po prostu mam już wiele taktyk i sposobów na różne sytuacje, co znacznie ułatwia mi zwycięstwo i wygrzebanie się z nieprzyjemnych sytuacji, wykorzystuję najmniejsze błędy przeciwnika, używam supportów w chwili najbardziej stosownej i nieoczekiwanej przez "wroga" (tak, w Online to już są wrogowie, nie przeciwnicy).

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

O to fajnie ze podniosą. Ja mam kilka strategi nie znaczy ze działają za każdym razem. Aucz na wrogach się jest ostrzejszym. Ja w sumie kilka poznałem z http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=190819663 Właśnie umiesz grać lalkarzami (ja chyba umie(poskreślam chyba) ? JA tam boty na perfekcję nie załatwiam (zielone życie mam). A online to ostatnio jak zagrałem to ktoś saske mnie sprał.(amaterasu) ja mu hp do pomarańczowego rzuciłem więc jeszcze sę poćwiczę przed rvelson.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Moim zdaniem jeśli chcesz coś dobrze umieć, to musisz do tego samemu dojść, ale jasne, porady nie szkodzą ^^ . Czy umiem grać lalkarzami? Nie jestem pewny. Tzn tak normalnie to pewnie że umiem, ale nigdy ten typ walki jakoś mnie nie pociągał.
A słabość kompów polega na tym, że popełniają MULTUM błędów, które można wykorzystać przeciw nim, trzeba tylko umieć je wykorzystać i wyczaić dobry moment, każdą postacią inaczej, bo każda ma inną szybkość i dystans ataków. A właśnie, mi się najlepiej gra Sasuke (Five Kage Summit), bo jest on zwinną postacią i prostą. W dodatku potrafię nim bezproblemowo wykonywać różne "spamerskie" sztuczki, jak nieskończony kombos, gdy przeciwnik blokuje. Ale tej postaci używam tylko, jak jestem wkurzony, nią prawie zawsze wygram. W tej grze powinno się mieć SWOJĄ postać, którą się koksi...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Nie mam takiej mam kilka których używam do rożnych celów. Utakata, yugito , minato, sasori, Yagura itp. TA komp sporo błędów robi, ale w sumie czasem trzeba dać się wystawić na atak ale w taki sposób by nie oberwać. Pamiętam ze kiedyś Dejdarom i Madarą grałem jak ktoś mnie wkurzył ale już tak ich używam. Teraz nie mam takiej jednej postaci gdzie idealnie gram mam kilka których znam każdy atak aczkolwiek brat zna mnie na tyle i kolega ze są w stanie przewidzieć ze papkę szykuję. Swój zbiór itemów też nie posiadam gram na takim co mam. Chociaż nie przesadzam nie użyje na kimś zaawansowanym postaci której w ogóle nie znam (jak raz to zrobiłem to sprał mnie na kwaśne jopka :))
ps. Dziwne ze długo zajęło zauważenie z postacie dystansowe mają o jedno kombo więcej.

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

No pewnie, tu akurat każdy ma KILKA postaci do gry. Ja np dobrze umiem grać połową postaci xD A co do Madary to znam go na tyle dobrze, że na Online już nie stanowiłby już dla mnie ŻADNEGO zagrożenia, znam jego wszystkie słabe punkty. Nie wiem, może się kiedyś skuszę na Online w Revolution, ale na pewno nie przyjdzie mi to tak prędko. Ale muszę przyznać, że całkiem łatwo się ciśnie tych cieniasów w demo Revolution, grają znacznie słabiej, niż normalnie w NS3, ale mimo to spamią, a to mi wystarczy. Boższ, chyba się tego 16 września nie doczekam -_-

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

JA tam się ciesze ze 16 bo mam czas. E onlaj na pewno nie będzie miał tylu spamerów. To co robi tilt Madary ? Ja tam prawie każdej znam kilka ciosów nie znaczy ze mnie zaskoczą. A wiesz ile to kosztuje przeliczeni na zł ?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Samo Revolution (jako iż jest promocja) kosztuje 44,99€, więc około 180zł. Ja (o ile się nie mylę) zapłaciłem między 180 a 190 zł, coś w okolicach 185zł.
I akurat nie wiem, co to tilt, więc powiem cały moveset Madary ^^ . 1. Zwykłe zakończenie kombosa - miecz Susano'o. 2. Dolne zakończenie kombosa - Wielki Ogień Zagłady (Goka mekkyaku no Jutsu). 3. Górne zakończenie kombosa - [to samo]. 4. Chwyt - Podwójny miecz Susano'o. 5. Atak specjany - Atak mieczem Susano'o. 6. Blok - Żebra Susano'o (Amaterasu: Entenka). 7. Ninjutsu - Wielki Ogień Zagłady (Goka Mekkyaku). 8. Chakra shuriken - Fuma Shuriken. 9. Shuriken - kunai. 10. Ultimate Jutsu - Tengai Shisei. 11. Przebudzenie: Rinnegan.
O czymś zapomniałem? ^^ Szkoda tylko, że nie dali Madarze jeszcze możliwości wykonania Ninjutsu z powietrza, jak to robi w walce Bet the Future...

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

Atak specjalny ?
Zapomniałeś o ataku: drugi analog w bok i atak i wtedy pojawia się jego aura.
O myślałem ze jest dorsz. Brakuje mi 50 Zł (za dużo kaszy lodżią pożyczam)

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

To miałem na myśli pisząc atak specjalny, bo nie wiedziałem, jak to nazwać ^^
I bez pośpiechu, jest czas do 16 września, godzina 19:30. Wtedy... świat padnie na kolana xD

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

No, tak.
A znasz ataki jinjuriki ?

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Gdybym miał wymieniać wszystkie 9 movesetów to bym tu korzenie puścił xD Ale mogę w skrócie wymienić. Gaara - wiadomo, chlasta piachem ^^ Głównie zmienia piasek w różne kształty (zazwyczaj łapki). Jego Ultimate Jutsu to... omg, jak to nazwać xD Nazwijmy to pokrycie piachem i jego mini eksplozja nuklearna ^^ Jego Biju zwie się Shukaku. Yugito - Zwinna kotka ze stalowymi pazurkami, szybka i dość spamerska ; ) Jej Jutsu to wypuszczenie "płonących kłaczków"... lol xD A Ultimate to... eksplozja kupy kłaków. Jej Biju to Matatabi. Yagura - Głównie miota wodą i swą laską (z zielonym kwiatem). Tak, jak Gaara, tworzy z Uwolnienia Wody różne kształty (np krągłe zwierciadła). Jutsu to Rafa Koralowa a Ultimate to wystrzelenie śmiertelnej wiązki wody. Biju - Isobu. Roushi - Jego ataki to ogień mieszany z (najprawdopodobniej) skałą. Nie pamiętam jego Ultimate, ale było to coś z ogniem. Biju - Son Goku. Han - Typ mięśniaka, niezbyt mobilny. Jego Jutsu to Z BUTA WJEŻDŻAM, a Ultimate to zdeptanie przez Biju (Kokuo). Utakata - Postać na dystans, puszcza MORDERCZE bańki mydlane. Jutsu wiadome a Ultimate to jakaś fioletowa bańka puszczona w przeciwnika xD Biju - Saiken. Fuu - Zwinna oskrzydlona pani, która rozcina wiatrem i truje pyłkiem. Ultimate - WIĘCEJ PYŁKU!!! Biju - Chomei (aka spam na kółkach ^^). Killer B - Jego walka wygląda bardziej jak taniec przy drobnym wsparciu macem Biju (Gyuuki). Ultimate to "Lasso", zarówno, jak i zwykłe Jutsu. Naruto - Rasengany i stukanie po główce, całkiem zwinny. Ultimate ma wiele, ostatni to Bijudama. Biju - Kurama.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

JA tam lobie utakate i Yagurę.(w sumie to panie i Gare tez lubię) w sumie nie lubię tylko hana nawet w grze bo jest strasznie powolny.
4 włada lawom (połączenie ognia i ziemi)

ocenił(a) grę na 8
kirmarks

Ja gdy byłem jeszcze noobem to grałem ostatnim Naruto, szybki był i prosty w obsłudze ^^ . Tylko i wyłącznie nim, teraz mógłbym grać połową postaci.
Da, Yagura jest wg mnie spoko, ciekawe ataki ma. I osobiście nigdy nie przepadałem w tej grze ani za lalkarzami, ani za postaciami długodystansowymi, moim zdaniem są nudnawe. Jedynie Deidarą byłem w stanie zagrać z 10 minut i Temari trochę nawet dłużej. Btw fajnie się gra Tenten VS Temari ^^ Epicki pojedynek długodystansowców.

ocenił(a) grę na 9
BadMichael07

TA widziałem jeden jak to się dobrze rozegra walka morze trwać cały dzień. Ja tam jak Nobem byłem to dejdalrą(mogli dać więcej postaci z wybuchową charą) i sake grałem, teraz to mogę nawet grać lalkarzami i mam z tego dziwną frajdę choć nie końca. utakatom to się fajnie do kogoś podbija i bąbelkami na twarz kto by się tego spodziewał. Można tez zacząć kombo zanim ktoś do ciebie dojdzie bo wtedy na bak się złapię(w sumie da się tego łatwo uniknąć). Chyba najlepiej się gra postaciami średnio dystansowymi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones