PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715075}
7,4 263
oceny
7,4 10 1 263
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution
powrót do forum gry Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

tutaj prosiłbym jakby ktoś mógł napisać gdzie mogę odblokować postacie do turnieju, każdy by mógl wiedzieć gdzie i jak

ocenił(a) grę na 9
Koval_4

Zależnie mają taki zna pierwszy pewnie będzie konochamaru i iruka u nich trzeba test robić są na plaży.
Nie których nie pamiętam zwłaszcza ze wszystkich nie odblokowałem. Gajem trzeba się ścigać i go pokonać itp. O to ci chodziło i czy więcej napisać.

kirmarks

też bo jak miałem już rangę c to miałem be z raikage. potem hidan i kakuzu, orochimaru z kabuto po zioła iluzji, walka z kibą shino, nakarmic chojiego, znalezienie drużynę 7 ( jak miałem inną postać oprócz tej z drużyny siódmej), potem w rangu b pobliżu rejestracji walczyłem z sasuke i drużyną Taka, garą i z jego rodzeństwem i ojcem gary z babcią. Coś takiego mi chodzi.

ocenił(a) grę na 9
Koval_4

Skoro to wiesz to poco pytasz?

kirmarks

chodzi o inne postacie jak mizukage, tsuchikage, minato, kushina obito tobi hidan, sasori itp. gdzie i kiedy będą( kiedy chodzi mi w jakim rangu będzie).

ocenił(a) grę na 9
Koval_4

Hadan jest w B abo D.
ps.Tak samo Rajkage.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones