PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620597}
6,4 3 091
ocen
6,4 10 1 3091
Need for Speed: The Run
powrót do forum gry Need for Speed: The Run

:D

ocenił(a) grę na 7

Bardzo fajna częśc, odbiega rozgrywka troche od innych, bardzo ładne lokacje i różnorodne. Zrobiłem w gierce platynke która nie sprawiła wiekszych trudności. Ogromnym minusem jest multiplayer, mimo że rywalizacja cieszy, to błedy jakie występuja podczas wyścigu potrafia sprawić że chce sie rozwalić pada o podłoge , a zawiechy konsoli podczas wczytywania gry wielokrotne. Mimo wszytsko gra sprawiła mi wiele przyjemność na PS3

ocenił(a) grę na 8
jurasldz

Mi się nie zawiesza.
A fabuła jest jak z Szybkich i Wściekłych.

ocenił(a) grę na 10
jurasldz

ciężkość platyny od 0 do 10??

ocenił(a) grę na 7
EasterN

4/10 najdłużej zajmuje nabicie lvl, no i ostatni wyścig trzeba przejsc na najtrudniejszym poziomie ale po kilkunastu próbach poszło.

ocenił(a) grę na 10
jurasldz

Ja mam 430/1200G skończyłem właśnie wyścig do New Yorku na normalnym poziomie został mi poziom ekstremalny i wyzwania
A o co kaman jest z tymi wyzwaniami, medalami starczy jedno złoto aby zaliczyć jeden z pucharów (np.Gorączka złota) czy wszystkie wyzwania muszą być zaliczone na złoto? Jak korzystałeś z jakiegoś porannika to jak możesz podaj link :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones