PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620597}
6,4 3 091
ocen
6,4 10 1 3091
Need for Speed: The Run
powrót do forum gry Need for Speed: The Run

Ciężko mi cokolwiek dobrego napisac o tej grze.
Strasznie krótka przejście według gry zajęło mi 1godzinę 10minut
Grafika mimo wykorzystania świetnego silnika graficznego i efektów dx11 wcale nie prezentuje
się lepiej niż Hot Pursuit z 2010.
Model jazdy słaby, skryptów tu więcej niż w Call of Duty.
Wstawki QTE to jakiś żary! Mogli sobie to darować bo przez to gra jest jeszcze słabsza.

Motyw 'podróży' przez cały kraj był trafiony, fabuła średnia. Lepiej sobie odpuścić szkoda
kasy.
Może Nowy Most Wanted będzie lepszy w końcu robią go twórcy HP z 2010 i świetnego
Burnouta.

ElTabasco

"Strasznie krótka przejście według gry zajęło mi 1godzinę 10minut"
Poczekaj, bo uwierzę. Oczywiście wygrałem wszystkie wyścigi i zaliczyłem wszystkie próby czasowe, a suma wszystkich czasów to 2:21:09. Niezbyt wiele, ale jeśli zwróci się uwagę na to, że gra jest dość trudna jak na NFS, a niektóre wyścigi trzeba powtarzać po kilka razy, wychodzi nieco więcej. Poza tym, gry tego typu nigdy nie były szczególnie długie.

A dzięki wstawkom QTE w ogóle widać, że ta gra ma w ogóle jakąś fabułę.

ocenił(a) grę na 1
ElTabasco

Zgadzam się z powyższym postem.

Adiskuter

Proponuję żebyś się najpierw zastanowił, ochłonął, a potem oceniał. O ile mogę zrozumieć 1/10 dla NFS The Run to 1/10 dla Assasins Creed Black Flag to zwykłe zacietrzewienie. Ogarnij się ziom, pozdro 800

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones