PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608445}
8,3 26 260
ocen
8,3 10 1 26260
Need for Speed Most Wanted
powrót do forum gry Need for Speed Most Wanted

Skąd te zachwyty?

ocenił(a) grę na 8

Kurczę, szukałem jakiegoś tematu w którym ktoś miałby zdanie podobne do mojego, a tu proszę -
same superlatywy. Widocznie jestem w mniejszości, pewnie dlatego że mam nieco inne
wymagania co do gry wyścigowej. Z drugiej strony - cała koncepcja trzyma się kupy, wszystko jest
tu zrobione pod tytułową "szybkość". Nieważne że samochody to jakieś nieporozumienie, ani one
skręcają jak samochody, ani przyspieszają, nieważne że trasy są zbudowane pod szybkość, takie
mają widocznie być, Nieważne że trudność w tej grze jest żadna. Widocznie tak miało być skoro
wszystkim się podoba :)

ocenił(a) grę na 8
yush

Ok, cofam co powiedziałem. Pograłem troszkę i gra mnie przekabaciła na swoją stronę. Dotychczas NFS:porsche było moim faworytem jeśli chodzi o serię. Teraz...powiedzmy że NFS:MW zrównało się ze swoim protoplastą. Cała gra jest spójna, zrobiona tak jak powinna być zrobiona, walić realizm ;P

ocenił(a) grę na 9
yush

:) Jeden z lepszych nfsów.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Grałem tylko w kilka, wiem że potem wyszło tego mnóstwo, ale najlepsze jakie grałem to porshe2000 i właśnie MW. Wszystko jednak przebijają całe dnie spędzone z kumplami na splitscreenie podczas łojenia w nfs3. Wcześniej grałem, a jakże, w nfs i nfs2, ale wtedy jeszcze pterodaktyle śmigały po niebie :) nfs4 - hot pursuit, też był dobry, ale nie aż tak. Ale jak weszło porshe to klękajcie narody, zajebista symulacja. No i MW, zręcznościówka po całości, ale fajna. W starym stylu, właśnie przypominającym trzeciego nfs.

ocenił(a) grę na 9
yush

Sprawdź jeszcze Shifta. Mnie mile zaskoczył...

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Rzuciłem okiem na tego shifta i faktycznie wygląda nieco...poważniej :)

Pewnie też są te bzdury w stylu dodawania spojlerów, ale model jazdy wydaje się być całkiem sympatyczny :)

ocenił(a) grę na 9
yush

>Pewnie też są te bzdury w stylu dodawania spojlerów
Jak mnie pamięć nie myli to nie było tam takich głupot. :)

>ale model jazdy wydaje się być całkiem sympatyczny :)
Model jazdy jest zajebisty :) Mnóstwo emocji i czysta frajda z gry.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Dzięki :)

ocenił(a) grę na 8
yush

A przepraszam, trójka to hot pursuit, to weń się zagrywałem (ah, ta Aquatica) :)

a rzekome nfs4 to hot pursuit 2, a porsche było wcześniej, po prostu ja miałem je później :)

ocenił(a) grę na 7
yush

porsche wybija się ponad inne nfs, mw wczoraj posadziłem na laptopie bo pro street tnie nieziemsko i będę się zagrywał na urlopie :P
ps. hot pursuit to byla 3 czesc a porsche 5 a hot pursuit 2 była 6 częścią po porsche :)

ocenił(a) grę na 8
michal4p

Tak, pogibały mi się w ogóle te części :)
Grałem ostatnio w porsche i znów (szczególnie po banalnie łatwym MW) byłem zmuszony docenić i bić pokłony przed poziomem trudności w tej grze :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones