PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620549}
6,8 1 154
oceny
6,8 10 1 1154
Neverwinter
powrót do forum gry Neverwinter

Jest jakiś osobny serwer czy coś w tym stylu ? Mam 5 lvl i trochę się gubię w tej grze :D

kamil665544

jest polski kanał na czacie

ocenił(a) grę na 6
Zethilar

Już w to nie gram.Ponad godzinne dungeony ,których nie da się przejść samemu mnie zniechęciły ;) W dodatku achievementy były zbugowane a chciałem zrobić wszystkie...No ale to była beta.

kamil665544

lol kiedyś w WoWie były 2-4 godzinne dungeony i się grało... oczywiście nie samemu

ocenił(a) grę na 8
Boskigrom

W WoW, na przykład TBC, w które grałem są raidy kilkugodzinne. Najdłuższy to Black Temple, który robi się kilka wieczorów po kilka godzin (zależy od gildii, większość nie chodzi na ten raid bo są za słabi). Ja miałem okazję być w gildii z którą przeszedłem cały i było świetnie.

Nocnyelf95

Najcięższym był Naxramus w wersji podstawowej do 60 lvlu. Tylko dla nolifów. BT to pikuś w porównaniu do tego :)

ocenił(a) grę na 8
Boskigrom

No może w podstawowej ale nie na TBC bo na TBC przeszedłem prawie całe Naxx :P nie zabiliśmy 4 bossów w tym Sapphiriona i Kel'Thuzada :P Do Sapha podchodziliśmy kilka razy za mało nas było chyba coś koło 15 osób na 70 lvlu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones