Najgorsa gra o Człowieku Pająku w którą grałem. Bardzo zawiodłem się na produkcji. Shattered Dimension było dobre, ale tutaj zepsuto pewne mechaniki, które udane były w SD. Mimo grafiki ładnej i dobrej muzyki nie oferuje nic specjalnego. Fabuła nie powala, ilość złych drani woła o pomstę do nieba a walki to marna...
Spider-Man jest chyba jedyną, której gry trzymają pewien poziom, zarówne te na podstawie filmu jak i te na podstawie szeroko pojętego uniwersum. Activision naprawde ma recepte na pajaka. Właściwie jedyną chyba nieudaną grą była pecetowa Spider-Man 2 The Game, którą robiło inne studio i wyglądała dalece od konsolowych.
Szczerze mówiąc nie rozumiem ludzi, którzy krzyczą, ze gra woła o pomstę do nieba. Przeszedłem Arkham Asylum i City teraz gram w spidera i jestem w szoku, że udało się "gre filmową" przygotować tak dobrze. Jedna z najlepszych gier o spiderze a jestem i fanem komiksów (czytam na bieżąco) filmów i gier.
Cóz przeszedłem już całą grę i muszę przyznać, że dobra. Mocnym punktem jest fabuła i było to dobre posunięcie twórców, że nie kopiowali bezsensownie filmu a przedstawili swoisty "epilog" z ciekawie dobranymi przeciwnikami, genetycznie zmodyfikowanymi.
System walki został całościowo zerżnięty z Batmana serii Arkham...