PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642368}

Niesamowity Spider-Man

The Amazing Spider-Man
6,5 555
ocen
6,5 10 1 555
Niesamowity Spider Man
powrót do forum gry Niesamowity Spider-Man

Najgorsa gra o Człowieku Pająku w którą grałem. Bardzo zawiodłem się na produkcji. Shattered Dimension było dobre, ale tutaj zepsuto pewne mechaniki, które udane były w SD. Mimo grafiki ładnej i dobrej muzyki nie oferuje nic specjalnego. Fabuła nie powala, ilość złych drani woła o pomstę do nieba a walki to marna podróba z Batmana i Sleeping Dogs. Na misjach pobocznych można zasnąć a słuchając po raz setny tą samą kwestie Spideya nieźle wkurza.

ocenił(a) grę na 7
butryk_2

Tylko że gra o Spider manie była wcześniej niż Sleeping Dogs.
A pozatym gra jest dobrą grą,fabuła mnie wczągneła,bosowie też są fajni,misje poboczne są znakomite,huśtanie się na pajęczynie bardzo dobre.
ocena 10.
Ale i tak najlepsza gra o Spider manie to filmówka z 2002 roku.

Spiderman_filmaniak

Nie przesadzaj. Fabuła jest tak bez polotu i przewidywalna, że bardziej się nie mogło. Zadania poboczne znakomite? 100 razy latać po zbiegłego więźnia czy zatrutego człowieka i zanieść ich do szpitala/placówki jest dla Ciebie fajne i znakomite? Robienie ciągle tego samego, ten sam schemat na sztuczne przedłużenie gry. Nie grałem w tą z 2002, na razie Shattered Dimension u mnie wygrywa. No powiedzmy pierwsza połowa gry, bo później niestety zrobiło się monotonnie.

ocenił(a) grę na 7
butryk_2

Chodzi mi oto że w misjach pobocznych dużo się huśtasz na pajęczynie i to jest znakomite,mi się fabuła bardzo podobała.
W Shattered Dimension nie grałem,ale chce ją sobie kupić bo wszyscy mówią że ta gra to najlepsza o Spider manie

Spiderman_filmaniak

Polecam, zdecydowanie lepsza. Steruje się czterema różnymi wersjami Spider-mana ;)

ocenił(a) grę na 7
butryk_2

A grasz na pc,ps3 czy na xboxie

Spiderman_filmaniak

Shattered Dimension? Wg mnie SD to najgorsza wersja Spidermana...Najlepszą jak dotąd wersją był Spiderman 3 ;]

daszek93

Patrząc na oceny i na filmwebie i na metacritic to akurat "trójka" jest jedną z najgorzej ocenionych :D SD trzyma się gdzieś po środku. SD było super do pewnego momentu, gdzie gra zaczęła nużyć.

ocenił(a) grę na 8
butryk_2

Misje poboczne są największym minusem tej gry,ale nikt nie mówi że trzeba je przechodzić.Co do SD:to gra gdzie każdy poziom jest taki sam np
-trochę sobie powalczysz z wrogami,którzy stoją ci na drodze
-pobiegasz aż do końca poziomu
-i powalczysz z bossem.
Choć nie mówię że SD jest złą grą to bardzo przyjemna gra tylko że się powtarza,ale z tym problemu nie mam.Jeśli chodzi o The amazing spider man to dla mnie jest to najlepsza gra o pajęczaku. Fabuła nie najgorsza walka przyjemna tyle że trochę skacze i ciekawi bossowie.Klimacik jest bardzo podobny do Batmana i przebija tym Deadpoola.Wiesz jeśli szukasz jakieś dobrej gry o Spidey'm to polecam ci zagrać w Spider man Web of the shadows.

ocenił(a) grę na 8
roman876

Słyszałem że podobno jest dobra ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones