PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694099}

OGame

6,7 257
ocen
6,7 10 1 257

OGame
powrót do forum gry OGame

NIKT ?

ocenił(a) grę na 10

Zdziwiłem się kiedy znalazłem oGame na Filmwebie, ale jeszcze bardziej się zdziwiłem, że brak tu jakichkolwiek komentarzy i informacji. Gra w Polsce odniosła potężny sukces i grało w nią więcej osób niż ocen mają filmy z czołówki. Przyznam, że lekki szok. Niemniej jak ktoś tu zajrzy z gwardii oGame serdecznie pozdrawiam. Ja 8 lat nałogu mam jak na razie za sobą, może wrócę w wieku emerytalnym. Dla tych co przypadkowo odwiedzą odradzam, bo szkoda życia :)

ocenił(a) grę na 8
MajkelBlack

Bo filmweb głownie od filmów jest ;). Jeśli dożyjesz tego wieku emerytalnego :D (w Polsce to powodzenia życzę).

ocenił(a) grę na 8
MajkelBlack

Gra była bardzo polularna około 2005 roku. Straszny pożaracz czasu a najgorzej było zrezygnować z gry. Kilka razy odchodziłem i wracałem. Najlepsze były wspólne ataki na bunkry rakietami, łapanie floty wracającej z FS i wojny sojuszów. Pozdrawiam, dawny gracz z uni 5. :)

MajkelBlack

ja tam dostałem bana na 25 lat za próbę sprzedaży na allegro, było to w 2008, a więc jeszcze tylko 19 lat i wracam do gry :)

ocenił(a) grę na 10
5476

Chyba nie będzie już do czego wracać :)

ocenił(a) grę na 6
MajkelBlack

Pamiętam czasy kiedy marnowałem tak czas, kradnięcie surowców, ciągłe braki energii itp. :)

nieznajomy43

i znalazłeś lepsze zajęcie do marnowania czasu? ;)

ocenił(a) grę na 6
5476

Tak, YouTube oraz gry komputerowe. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones