PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699775}

Obcy: Izolacja

Alien: Isolation
8,1 4 128
ocen
8,1 10 1 4128
Obcy: Izolacja
powrót do forum gry Obcy: Izolacja

Nie wiem jak uważacie ale wg mnie fabuła tej gry daje solidny materiał do scenariusza porządnego filmu.

lord__vader

Nie daje bo fabuła jest absurdalna każdy kto jest fanem filmu Alien wie że córka Ripley umarła na ziemi , podczas gdy jej matka krążyła w hibernacji po kosmosie gra dość słaba pod każdym względem nudna i słabo odaje postać obcego i cały klimat tego uniwersum .

ocenił(a) grę na 8
Ariass

To ona w ogóle miała córkę? Tydzień temu zrobiłam sobie seans "Obcy" no i nigdy nie było o tym wzmianki.

Haoska

Jest w wersji reżyserskiej: https://www.youtube.com/watch?v=GPItoMfPHLQ

Ariass

Widać od razu że nawet nie grałeś. To że umarła na ziemi o niczym nie świadczy. Nigdzie nie było powiedziane co jej córka robiła przez całe życie, i to że starała się odszukać matkę lub wyjaśnić okoliczności jej śmierci jest bardzo prawdopodobne.

ocenił(a) grę na 9
Ariass

Co???

lord__vader

Już są 4 filmy o obcych. Wystarczy.

użytkownik usunięty
lord__vader

Scott miał szansę wskrzesić markę spin-offem o Space Jockeyach ale był to jedynie gwóźdź do trumny. Niech teraz uniwersum ratuję się grami.

ocenił(a) grę na 10

Dooooookładnie. Chociaż marzy mi się film na podstawie może któregoś z komiksów? Tylko któregoś z dobrych komiksów!!!
Jakaś totalnie odrębna od historii Ellen Ripley seria. Wolę jednak żeby nic nie kręcili jeżeli mają to popsuć. Daliby Obcemu PG-13 i pozamiatane.

ocenił(a) grę na 9
szybki1244

Nie przyszło wam do głowy,że Burke mógł sfałszować dane jej córki...

ocenił(a) grę na 10
mackal83

kolega wyżej ma racje, można wręcz powiedzieć, że to niemal pewne iż je sfałszował, żeby tylko przekonać ją do "podróży"

szybki1244

Rozmowa Ripley z Burke'm na stacji Gateway.Ripley bohaterka, po 57 latach dryfowania w kosmosie, prosiła Burke'a o informacje na temat jej córki, Amandy - okazuje się, że ta zmarła w wieku 66 lat podczas nieobecności Ripley. Burke pokazuje jej zdjęcie mało prawdopodobne żeby kłamał tą informację łatwo mogła zostać zweryfikowana. Grę przeszedłem jak tylko wyszła mi się nie podoba jest pełna absurdów , liniowa , mechanika kuleje ,amnesia i outlast z obcym .

ocenił(a) grę na 10
Ariass

Masz prawo mieć kiepski gust, nie widzę problemu. ;)

szybki1244

Dokładnie

lord__vader

Tak właśnie powinna wyglądać 5 , a nie srometeusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones