PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611460}
8,3 1 861
ocen
8,3 10 1 1861
Oddworld: Abe's Oddysee
powrót do forum gry Oddworld: Abe's Oddysee

Palabi ;)

ocenił(a) grę na 9

To była świetna gra, myślę że jeszcze do niej kiedyś wrócę.

użytkownik usunięty
rychu_189

Ach te scraby i paramity :P Genialny design postaci/stworów i ich zachowania.
Z serii niestety munch oddysse (które zostało niedawno wydane na pc) wyraźnie odstaje od pierwszych części.

ocenił(a) grę na 10

O! Munch Oddysee na kompa? To muszę poszukać. Dzięki, pankracy :)

ocenił(a) grę na 10
grisznik

Mamy okazję zagrać w to ponownie na blaszakach. Cała seria będzie teraz w CD-Action (numer 04 - 2012) :) Pozdrawiam.

P.S.
Gra arcydzieło ;)

ocenił(a) grę na 10
radas_oi

Dzisiaj kupiłem. Nie byłem pewny, czy numer 04 to jest kwietniowy, czy marcowy, więc na wszelki wypadek poszedłem.
W sumie nie wiem co myśleć o tym. 3D mi trochę nie pasuje, parę rzeczy jest fajnych. Cutscenes są fajne itd.
Jak przejdę to się wypowiem.

A, ale już w sumie na samym początku jeden fuzzle się zablokował na "futrynie" i nie mam od samego początku gry uratowanych wszystkich... Chociaż z drugiej strony nie ma się chyba czym martwić - w Oddysee i Exoddusie nie udało mi się wszystkich. W Exoddusie nie mam pojęcia gdzie byli pochowani. A w Oddysee zawsze mi brakuje dwóch Muddokonów...

W Munch's Oddysee są ukryte miejsca gdzieś tak jak w poprzednich częściach? Tu chyba nie bardzo jest jak zrobić tak, żeby się wydawało, że jest ściana, a się okazuje, że się można wturlać ;>

ocenił(a) grę na 10
grisznik

Powiem Tobie, że w Much's Oddysee pograłem z pół godziny i wyłączyłem. Po prostu 3D nie pasuje do Oddworlda ;) Bardziej zależało mi właśnie na dwóch pierwszych częściach. Fajnie mieć to na płytce w oryginalnej wersji :D

ocenił(a) grę na 10
radas_oi

Ja przeszedłem, ale szału nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones