PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613173}
7,6 96
ocen
7,6 10 1 96
Omikron: The Nomad Soul
powrót do forum gry Omikron: The Nomad Soul

POLECAM

ocenił(a) grę na 10

super sprawa, gra niedoceniona a rewolucyjna, świetny klimat, fabuła i niesamowita muzyka
(pamiętam że minimalizowałem i rekorderem zgrywałem sobie ścieżki na wav'y) jak na tamte
czasy super grafika i ogromny świat który ładował się w locie. można było wbić na 3 koncerty
Bowiego a nawet nim zagrać (w grze jest kilka postaci Bowiego a nawet jego żony Iman) super
zrobione walki, mnóstwo kombosów) kurcze chciałbym zagrać w kolejną część. ta gra jest jedną
z najlepszych w jakie grałem. jedyne co irytuje trochę to czcionka wykorzystana w grze. nie ta
główna futurystyczna tylko ta ze starych ksiąg, trudno z początku się rozczytać

użytkownik usunięty
zgliszcz

Zgadzam się, gra rewelacyjna. Muzyka - jedna z najlepszych, jaką słyszałam w grach. Najciekawszym elementem jest, jak dla mnie, wędrówka duszy (gracza, oczywiście:)). Co do ksiąg, to rzeczywiście tekst niekiedy jest trudny do rozszyfrowania, ale wiadomo - starodawne pismo.

ocenił(a) grę na 8

Jedna z lepszych i zarazem najbardziej niedocenianych gier

ocenił(a) grę na 10
zgliszcz

Fantastyczny pomysł i wykonanie. Gra rewolucyjna na owe czasy. Mimo zapowiedzi nie doczekała się kontynuacji, a szkoda.

ocenił(a) grę na 10
zgliszcz

Arcydzieło, rewelacyjna muzyka, świat fabuła.

ocenił(a) grę na 10
marinho

Zgadzam się. Złożoność świata, zakręcona kryminalno-sensacyjna-sci-fi fabuła, troszkę RPG i elementy naparzanek :) Gra świetna. Mam ją do tej pory w szufladzie i myślę, ze jeszcze do niej wrócę.
Swoją drogą niewielu nas na tym forum doceniających ówczesną twórczość Quanticdream.

ocenił(a) grę na 9
Kazikowy

Bo i nawet Cage jej nie docenia...

zgliszcz

zgadzam sie ze wszystkim. jednakze dodam ze czasami gra byla baaaardzo trudna i frustrujaca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones