PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611200}
8,3 963
oceny
8,3 10 1 963
Operation Flashpoint: Cold War Crisis
powrót do forum gry Operation Flashpoint: Cold War Crisis

Jak wyżej klimat,klimat i jeszcze raz klimat.Pierwszy raz grałem w to w 2001 roku i gram do dziś.Ponownie przechodzę kampanie CWC coś niesamowitego mimo iż grafika nie robi takiego wrażenia jak 10 lat temu to odczuwam to samo co kiedyś klimat pola bitwy.

ocenił(a) grę na 10
kondi143

Dokładnie TAK! jedna z najlepszych gier wszech czasów i w dodatku z tak ogromnym potencjałem rozbudowy (II wojna światowa, Wietnam, wojsko polskie i wiele wiele innych) - po prostu setki godzin zabawy, tysiące nowych kampanii i misji o edytorze już nie wspomniawszy.

ocenił(a) grę na 10
kondi143

I ja Się dołączę do tego koncertu życzeń :) Panowie powiem wprost gra zajebista :)
Jedynie co mogli jej zrobić z okazji 10 urodzin to wypuśćić jeszcze raz najwyżej w nowej grafice bez żadnyh innych zmian
to moze współczesne pokolenie CoD-ów by poznało czym jest prawdziwe pole walki :)

docent88

Ja też o tym marzę, tylko żeby wsadzili nowy silnik, i poprawili kilka niedogodności związanych z skryptami, był by to murowany hit.

mendey

Przecież wsadzili - i nazywa się to Arma 2. Dodatków (tak oficjalnych, jak i nie - szczególne brawa dla takich gości jak: vilas, topas, sumrak) też od metra.

ocenił(a) grę na 9
kondi143

I dodajmy masę darmowych dodatków do ściągnięcia (pojazdy, mapy, kampanie, etc.). Cieszyłem się jak dziecko kiedy moglem sobie polatać Airwolfem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones