PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707420}
7,9 2 239
ocen
7,9 10 1 2239
Outlast: Whistleblower
powrót do forum gry Outlast: Whistleblower

Podstawka a DLC

ocenił(a) grę na 7

Ogólnie Outlast to jedna z najładniejszych gier Horror 10/10.
dźwięk w podstawce był dość dobry ale tu jest lepiej 9/10.
Jeśli chodzi o klimat to paru przeciwników nauczyło się otwierać klamki ale to samo co w podstawce biegamy 2x szybciej od przeciwnika nawet ze złamaną nogą i za dużo elementów gor np koleś trzepiący gruchę nad zwłokami albo baba w ciąży z głową kolesia w waginie nawet po wybraniu koszmarnego czy szalonego poziomu przeciwnicy mają nas na dwa strzaly 7/10.
.Jak jest ze strachem tu jednak jest gorzej tanie Jumpscenki i to wszystko 5/10
Moja ocena to 7/10 gdyby to nie była gra Indie dał bym 5/10 grało się fajnie ale jednak brakuje serii Outlast miano bycie najstraszniejszą grą jaka kiedykolwiek powstała na ziemi.W porównaniu do Silent Hilla 2, Amnezji czy Fatal Frame 2 to Outlast wypada blado

ocenił(a) grę na 3
radas1998

Chyba nie zauważyłeś ale to był mężczyzna zrobiony na kobietę rodzącą, no i była o tym notka z dziennika. Poza tym masz bardzo podobny gust do pewnego kolesia z youtuba, który dał taką samą ocenę tej grze mówił o tych samych elementach gore, i o tym jak jesteśmy wolni :D
Chyba przypadek to jest co nie, recenzje horrorów? :DD

ocenił(a) grę na 7
MrBrut

no to ten koleś

ocenił(a) grę na 7
radas1998

ale ja go tak specjalnie nie oglądam :)

ocenił(a) grę na 3
radas1998

XD a ja myślałem że ty nim jesteś. Wiesz czemu? Dał on Outlastowi Whistleblower dokładnie tak:
Grafika: 10/10
Dźwięki: 9/10
Gameplay: 5/10
Strach: 4/10
Klimat: 5/10
Ostateczna ocena całej gry: 7/10
Bardzo podobnie nie?
I dodatkowo także wspomniał o tym samym co tym, czyli człowiek walący konia nad stosem zwłok, i o tej kobiecie (mężczyźnie zrobionego na kobietę). I uważa że Amnesia, SH, i Fatal Frame to najlepsze horrory, masz bardzo podobny gust :D

ocenił(a) grę na 7
MrBrut

on ma na imię Przemek a ja jestem Radek win wisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones