PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707420}
7,9 2 240
ocen
7,9 10 1 2240
Outlast: Whistleblower
powrót do forum gry Outlast: Whistleblower

...gatunku niekwestionowane arcydzieło. Ostatni "spacer" po opuszczonym gmachu w oranżu promieni zachodzącego słońca... Ach, coś niezapomnianego. Mam nadzieję na więcej takich gier na PS4 - opowiadających zajmującą fabułę, oferujących świetny gameplay, o wysokim poziomie artystycznym (piękna, przejmująca muzyka, idealnie dopasowana do czekających na gracza przeżyć, świetna grafika oraz scenariusz na wysokim poziomie). Dla mnie to było najlepiej zainwestowane 38 zł w moim dotychczasowym życiu. Z czystym sumieniem - polecam!

ocenił(a) grę na 7
gramer_filmweb

Czy to dlc wymaga podstawki? Wiem że to może głupio zabrzmi ale muszę wiedzieć?

a1ien_1385

Tak, DLC odpalasz z poziomu podstawki.

ocenił(a) grę na 8
gramer_filmweb

Zgadzam się. Bardzo dobry horror, na samym początku trochę niechętnie do tego podeszłam, ale po 15 minutach zmieniłam zdanie.
Kilka razy się przestraszyłam co już jest sukcesem. Trochę wkurzało mnie wrzucenie kolejnych przeciwników, którzy nękają nas przez dość długi czas, ale widok zawieszonego "narzeczonego" z flakami na wierzchu to coś pięknego :)
Również bardzo się cieszę, że naszemu bohaterowi udało się uciec z wariatkowa no ale zaś drugiej troszeczkę szkoda pana redaktora z podstawki.
Dałam 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones