PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707420}
7,9 2 240
ocen
7,9 10 1 2240
Outlast: Whistleblower
powrót do forum gry Outlast: Whistleblower

Wrażenia...

ocenił(a) grę na 10

Własnie przeszedłem :D przed wami kto nie grał koło 3-4h grania...gra trzyma poziom Outlasta
poprzednika a nawet jest bardziej brutalniejsza!!! po prostu ta gra zasługuje na 10!!! Polecam
tyle czekałem na te DLC i się nie zawiodłem!!! Gra jest Mistrzowska i tyle.

elosidzej

No to spoko. Własnie ją zainstalowałem, teraz tylko czekać na zapadnięcie zmroku..

ocenił(a) grę na 10
czlowiek_z26

No wczoraj grałem aż do 3 w nocy ale dziś końcówkę w dzień dokończyłem,daj na słuchawki i głośno to idzie zawału dostać :P

elosidzej

Jasne, słuchawki i ciemny pokój- tylko w ten sposób należy grać w gry z tego gatunku.
Zaraz przywdziewam pieluchę i odpalam ;)

ocenił(a) grę na 10
elosidzej

a na jakim poziomie grałes? ja wziełam normalny i było jak dla mnie mega strasznie a jeszcze przeciez jest "trudny" i "koszmarny".. tam to musi być schiza..

elosidzej

Właśnie ukończyłem :D Dyszka jak najbardziej się należy, to więcej niż dałem poprzedniczce. Dla mnie gra genialna i o wiele straszniejsza od obydwu części Amnesii. Również grałem na normalnym, nie chcę próbować na poziomie trudnym, koszmarnym czy szalonym o.O Ludzie zawsze będą mnie bardziej przerażać niż nieistniejące potwory (lub nieistniejące i niewidoczne - pląsające po wodzie - nawiązując do Amnesii), i mimo że jucha się leje aż nadto, to w końcu jest gore. Horrory skupiające się na samych flakach mnie denerwują i zazwyczaj je odkładam. Tutaj jest inaczej, ponieważ, wbrew temu co sądzą przeciwnicy Whistleblower, nie flaki tu przodują, a klimat, przeciwnicy, schiza, paranoja i dźwięk. Świetna gra, jak dla mnie 10/10.

MartinCamilo

Na koszmarze 2 baterie tylko można mieć. A co lepsze, na "Szaleństwie" bez zapisu gry jest bodaj (nie grałem na tym poziomie bo nie ch*ja nie dałbym rady)

ocenił(a) grę na 3
Wookie_LG

O.O zgadzam się. Sam grałem w trybie "koszmarny" i było dość trudno...

ocenił(a) grę na 7
MartinCamilo

akurat jeśli chodzi o poziomy to nic się nie zmienia przeciwnicy mają nas nadal na dwa uderzenia i są od nas wolniejsi

ocenił(a) grę na 7
MartinCamilo

i jeśli chodzi o Oustlasta i Amnezję to w Amnezji przeciwnicy byli szybsi od nas a w Outlaście nie,jeszcze w Outlaście głupota przeciwników że nie umieją nawet otworzyć drzwi gdyby to były jakieś potwory to jeszcze ale psychole nie są aż tak głupi żeby nie umieć nacisnąć za klamkę. Outlasca przeszedłem razem ze wszystkimi poziomami jakieś 6h tylko po prostu brnąłem przed siebie a Amnezję ponad 10h jeszcze w amnezji są jakieś zagadki a w Outlaście tylko punkt A i B

elosidzej

A że się tak zapytam,kim w kontynuacji sterujemy?

ocenił(a) grę na 7
kacperowski20

Waylonem Parkiem

Gyp

Ok,ale to nie jest ten sam co w podstawce? :D

ocenił(a) grę na 7
kacperowski20

Nie, inny, ale ten z podstawki też się pojawia ;)

ocenił(a) grę na 10
elosidzej

Wiesz, ja go w niecałe 2 godziny przeszedłem

ocenił(a) grę na 10
dawidkosa

a no w szybkim biegu da się i nawet w 1,5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones