PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727179}
8,0 4 261
ocen
8,0 10 1 4261
Overwatch
powrót do forum gry Overwatch

Polecacie bardziej wersję pc-tową, czy konsolową (PS4)? Jakie są różnice?

szmyrgiel

Podstawowa różnica. Na PC poza ceną gry, grasz za darmo, NA PS4 musisz zabulić jeszcze jakiś żałosny abonament co dla mnie jest kompromitacją dla każdego szanującego się gracza

Danio31b

"kompromitacją dla każdego szanującego się gracza" to żeś dowalił, jak typowy cebulak xD

madrok_626

Niby w czym??.Wybacz mi , ale zostałem wychowany na PC i dla mnie płacenie, za samą możliwość grania w multi, to coś niewyobrażalnego.To tak jakby płacić abonament za możliwość wyjścia na miasto xD

Danio31b

rozumiem, że jeszcze kieszonkowe dostajesz?

ocenił(a) grę na 10
madrok_626

A co to ma do rzeczy? Facet ma w pełni rację, że ludzie lubią być dymani przez producentów gier i sprzętu, bo to jest żałosne. Płacić za możliwość grania z innymi, w grach które się na tym opierają. To może jeszcze niech każą płacić, za każde uruchomienie gry? Bo to by było to samo.

marcusfenix345

Do m.in. ES:O, World of Tanks, final fantasy XIV nie potrzeba plusa, więc może Sony zrobi to samo z overwatchem za jakiś czas.

A dostając 6 gier, na 3 posiadane przeze mnie platformy, za kilkanaście złoty miesięcznie nie czuję się dymany.

użytkownik usunięty
madrok_626

Nie czujesz bo jesteś już tak rozciągnięty ;) FF14 to kiepski przykład, bo ma miesięczny abonament. A ESO i WoT to gry freemium, nie free - zasadnicza różnica. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones