PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606440}
8,9 5 958
ocen
8,9 10 1 5958
Planescape: Torment
powrót do forum gry Planescape: Torment

Gra jako całość nie do końca mnie kupiła, jednak fabuła w tej grze jest MEGA moim zdaniem to jeden z najlepszych rpg-ów jak i ogólnie gier jeśli chodzi o fabułę.Jeśli chodzi o resztę to mnie niestety nie ujęła, stąd taka ocena.Grę bardziej chłonąłem jak książkę a nie jak grę, w którymś momencie zrezygnowałem z misji pobocznych i zacząłem czytać poradniki by lepiej wchłonąć przede wszystkim wątek główny, którym to byłem najbardziej zainteresowany.Zakończenie jak i cała gra jest takie, jakie teraz trudno spotkać w ówczesnych grach dlatego warto zagrać.Ja na pewno nie żałuje tych wielu godzin spędzonych nad tą ciekawą produkcją.

DemiaN

Gra oprócz najlepszej fabuły w crpg ever posiada również jeden z najlepszych soundtracków stworzonych na potrzeby gry komputerowej (w tej kategorii w moim osobistym rankingu zajmuje pierwsze miejsce razem z Falloutami 1 i 2, do których zresztą muzykę komponował ten sam człowiek - Mark Morgan).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones