PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606440}
8,9 5 958
ocen
8,9 10 1 5958
Planescape: Torment
powrót do forum gry Planescape: Torment

Gra na bezludną wyspę.

ocenił(a) grę na 10

Jakbym miał wybrać tą jedyną, to nic prostszego - Planescape Torment (Heroes 3 niestety drugi :]). Ta
gra uruchamia w człowieku chyba wszystkie możliwe emocje, pomaga w tym rewelacyjna muzyka
Marka Morgana. O scenariuszu nie ma co pisać żeby nie psuć zabawy, tyle tylko, że w lepszym nie
uczestniczyłem. Arcydzieło!

ocenił(a) grę na 10
Mayhem

Prawie arcydzieło. żeby jeszcze dobrze działało na nowszych systemach ;(

Czekać tylko na odświeżoną wersję przystosowaną do wysokich rozdzielczości itp. Oczywiście bez ruszania muzyki, fabuły itp ^^

ocenił(a) grę na 10
Dealric

Na nowych systemach na pewno działa wersja http://www.gog.com/game/planescape_torment i z tego co widać dodali polski język. Co do rozdzielczości, to też już o tym pomyślano ;p http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,10916989,Jak_sprawic_aby_Planescape__Torm ent_wygladal_swietnie.html

ocenił(a) grę na 10
Mayhem

Wersja ze starej extra klasyki (2CD pl) też działa bez problemu na win7/8.
W sumie nie słyszałem by był problem z jakąkolwiek wersją na nowych OS, podobnie jak z baldurami/IW i całej reszcie na tym Engine.

Mayhem

Moja wersja 4 CD , wydana przez CD Projekt, działa bez problemu na Windowsie 8. Chociaż oczywiście trzeba ją "zmodować" żeby polepszyć komfort grania, ot wyższa rozdzielczość i brak żonglerki płytami.

Dealric

mi to lekko chodzi na debianku moim pod winem, nie wiem jak na nowszych windowsach, bo nie używam, trochę śmiesznie, że natywna gra na pod windows nie chce z nim współpracować...;)

ocenił(a) grę na 10
800dpi

Taka sytuacja w wypadku vist i wyżej jest (A przynajmniej była) nagminna przy próbach odpalania starych gier. Dodatkowym problemem sa także laptopty które bez patchy hd nieraz klatkowały przez brak wsparcia dla tak niskich rozdzielczości..

Ale rzeczywiście po patchowaniu działa w porządku.

Dealric

Gra dobrze działa na W7 64 bit wiem bo mam ją aktualnie

http://grimuar.pl/planescapetorment/optymalizacja-gry

użytkownik usunięty
Mayhem

No nic dodać, nic ująć. Jedyna gra w którą mogę grać od nowa, od razu po jej ukończeniu.

ocenił(a) grę na 10

I od nowa poznawać niesamowitą historie Bezimiennego :)
Jeden z najlepszych RPG na całym świecie.

ocenił(a) grę na 9
Mayhem

Bardzo dobra gierka.
klimat kostnicy jest mega :P
Walki wypadają całkiem przystepnie. dużo przedmiotów i postaci.
Na wielki plus zasługują teksty i opisy postaci.
w cholerę słow i wyrazów.
za to szacun!

settokaiba

u mnie jednak na pierwszym miejscu jest fallout 1/2, ale to głównie za sprawa postapokaliptycznego klimatu, który uwielbiam i oczywiście za raz po nim jest PT..potem długo długo długo nic i baldury..i to w zasadzie 3 najlepsze tytuły rpg wszech czasów w które trzeba przynajmniej raz w życiu zagrać..;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones