PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607019}
7,1 4 811
ocen
7,1 10 1 4811
Prince of Persia
powrót do forum gry Prince of Persia

Jak dla mnie najgorsza część załatwa,najgorsza fabuła,grafika też nie przypadła mi do gustu.Ubisoft schrzanił z tą grą tak samo jak z far cry 2 chcieli zroibić coś innego uzywając tego samego tytułu i wmawiając graczom że to będzie gra podobna do poprzednich niestety nie wyszlo.

ocenił(a) grę na 9
PlopiX

A ja się nie zgodzę. Przede wszystkim dlatego, że nikt nie mówił, że gra ma być podobna do trylogii - wręcz przeciwnie, świadomie stworzyli coś innego, i moim zdaniem jest to o wiele lepsze niż gdyby chcieli powielić schemat. Bajkowy klimat, genialnie zbudowany świat, jakbyśmy byli we śnie, jedyne, co mnie irytuje, to zbyt niski poziom trudności. A fabuły bym się nie czepiał, bo akurat w tym reboocie to ma IMO najmniejsze znaczenie. Wiadomo, dość specyficzne, ale mnie się podobało. Może nie nakobie drugiej i trzeciej części, ale dla mnie wystarcza, by pobić Sands of Time.

Pozdr.

P.S. A Far Cry 2 jak dla mnie świetna gierka :)

Dassanar

No o gustach się nie dyskutuje ale jeśli uważasz, że Far Cry 2 to świetna giera to mam pytanie a grałeś w pierwszą część?

ocenił(a) grę na 9
PlopiX

Fragmenty, i stwierdzam, że jest inna i prawdopodobnie lepsza, bo to mimo wszystko jakiś kamień milowy gatunku.

Dassanar

Jest dużo leprza i zupełnie inna jak dla mnie tak czy siak ta część prince of persi została tak zchrzaniona jak druga część Far Cry ale to tylko moje zdanie.

ocenił(a) grę na 6
PlopiX

ale przecież ubisoft mówił, że to będzie zupełnie inna przygoda. nie wiążąca się z poprzednimi. chcieli zrobić coś nowego wyszło czy nie wyszło? tu już każdy ma odrębne zdanie.

ocenił(a) grę na 8
PlopiX

Osobiście również uważam, że to bardzo udany eksperyment ze strony Ubisoft-u. Zamysłem było odcięcie się od poprzednich przygód księcia i stworzenie zupełnie innej historii w bajkowym i kolorowym uniwersum. Moim zdaniem bardzo dobrze to wszystko wyszło i zagrało z sobą. Cel-shading-owa oprawa dodaje tylko uroku grze i w żadnym wypadku nie można powiedzieć, że jest brzydka(Borderlands uderzał również w taką właśnie oprawę i został bardzo ciepło przyjęty i oceniony przez branżowe magazyny). Mimo, iż książę jest dosyć łatwy, nie doszukiwał bym się w tym jakiejś wady, taki właśnie ma być, ta gra to poniekąd interaktywna baśń więc nic w tym złego. Muzyka dopełnia całości gdyż jest naprawdę zachwycająca, szybko wpada w ucho i miło się jej słucha. Czas potrzebny na przejście gry ??? Ja dałem radę w niecałe 12h czyli nie tak źle, a jak na dzisiejsze czasy to całkiem w porządku czas(jeśli chcemy zebrać wszystkie ziarna światła trzeba pomęczyć się trochę dłużej).
8/10 POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones