PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623583}
7,4 1 184
oceny
7,4 10 1 1184
Pro Evolution Soccer 2012
powrót do forum gry Pro Evolution Soccer 2012

Po graniu w FIFĘ od wersji 08-12 muszę przyznać, że Konami ruszyło się wreszcie z "naprawą" serii PES i PES 12 zmiótł moim zdaniem FIFĘ. Nie ma co się rozpisywać nawet na ten temat. PES 12 przebija FIFĘ lepszą fizyką piłki, strzałów, podań i większą, realistyczniejszą losowością wydarzeń na boisku. Znów wrócił świetny klimat PESa jak za dawnych lat. Przez ostatnie 5 lat FIFA była dla mnie zdecydowanie lepsza od PESa. Teraz role się odwróciły. Konami pokazało klasę.

ocenił(a) grę na 10
medykydem

Piszesz że od pięciu lat nie grasz w Pesa więc wnioskuję... Gram 9 lat i gram lepiej od ciebie. Taki z ciebie znawca.

marek_nowak521

Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Grałem w FIFY, bo PES 2008, 2009 się nie nadawały, a PES 2010 starczył mi tylko na dwa miesiące, bo mnie później nudził. Więc więcej grałem w FIFĘ. A PES 2012 przywrócił PESa na tron. Teraz FIFY nie ruszę (FIFA 12 sprzedana bardzo szybko po ograniu). Co z tego, że grasz 9 lat? Skąd wiesz, że jesteś lepszy? Grałeś ze mną? Ja gram w PESa od PESa 3, więc też parę lat minęło. Słoma ci z butów wychodzi. Ciesz się swoją fantazją, że grasz lepiej i że jesteś lepszym znawcą.

ocenił(a) grę na 10
medykydem

Przepraszam, mogłem ciebie urazić. A tak poza tym najlepiej cieszyć się grą.

marek_nowak521

Ok, wybaczam, tym bardziej, że masz honor, aby przyznać się do błędu za co duży plus dla Ciebie ;) A PES 2012 jest świetny, gram niemal codziennie i czerpię mnóstwo radości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones