PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683339}
68
chce zagrać
Pro Evolution Soccer 2014
powrót do forum gry Pro Evolution Soccer 2014

ROZCZAROWANIE

ocenił(a) grę na 6

Od 12 lat gram w PES-a !!! Fifa nigdy nie dawała mi tego co pro ale to co zrobiło Konami w Pro 14 można powiedzieć jedna wielkie nieporozumienie mam nadzieje że patche coś pomogą tej grze. Nie przekreślam jeszcze tej części ale tak jak napisałem bez patchy nie da się w to grać niestety :-( POZdro dla fanów PES-a

użytkownik usunięty
malysnake

Już jeden patch wyszedł. Oficjalny. Gameplay już się nie zmieni, ponieważ Konami nie wpływa na gameplay raz wydanej gry. Z drugiej strony muszę przyznać, że EA Games zrobiło przez ostatnie cztery lata wiele, aby podnieść poziom FIFA. PES mnie zniechęcał do siebie co roku od 2008 roku. Dopiero w tym roku jestem zadowolony, ale nie do końca. Myślę, że problemem Konami są ludzie, którzy dostali do rąk nowy silnik, ale piłkę czują cały czas po staremu.

malysnake

W skrócie, lepiej poczekać na fifę. Bo pes14 jest chu*owy.

użytkownik usunięty
Cassidys

Mam od paru godzin FIFA i jestem zadowolony. Bardzo zadowolony. Nie rozumiem krytyków. Natomiast w PES zawodnicy nie wiedzą, co to gra na skrzydłach.

Cassidys

PES 2014 jest najlepszą grą o tym sporcie od lat. Absolutnie nie rozumiem skąd taki hate wśród ludzi. Jeśli ktoś rezygnuje z tak wspaniałej rozgrywki, bliższej niż kiedykolwiek prawdziwej piłce to dużo traci. Nie krytykuj, skoro grałeś parę meczy, ta gra wymaga poświęcenia: czasu, skupienia, kombinowania i angażowania się. Nagradza umysł i paluchy, bo trzeba w każdej sytuacji na boisku myśleć. Nie można lekceważyć żadnej, nawet najprostszej piłki. Trzeba się zastawiać i grać piłką. Nawet takie detale jak to, czy obiema nogami jesteś na ziemi mają znaczenie. Nie jest to łatwy i przyjazny produkcik na 30min dziennie, to Andrea Pirlo wśród gier piłkarskich - dla sprytnych i lubiących prawdziwą walkę o futbolówkę.

użytkownik usunięty
LukeInside

Ależ oczywiście. PES to gra dla cierpliwych. Dla kogoś, kto gra jeden mecz nawet przez 40 minut. O coś takiego mi właśnie chodzi, żeby zamknąć się na kilka dni, z nikim nie kontaktować i tylko grać. Jednak w tym PES piłkarze nie chętnie schodzą na skrzydła. Teraz, po tygodniach ćwiczeń, widzę potencjał PES 2014.

Ta wypowiedź, tak jak i ta w temacie "Graliście już?" była do innych osób, ale spoko (widać to po tej "kresce" od okna wypowiedzi :)) Może zawodnik musi mieć styl gry jako "winger" wtedy trzyma się skrzydła. Bramkarze np. mogliby lepiej się zachowywać, ale i tak jest to forma, która w przyszłości będzie mogła być rozbudowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones