PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611297}
6,6 1 806
ocen
6,6 10 1 1806
Quake 4
powrót do forum gry Quake 4

jestem fanem Quaków ale ta część jest po prostu... nudna :) pomimo, że czasami strzelamy razem z drużyną, pomimo tego, że ulepszają nam bronie, pomimo całkiem ładnej grafiki, gra jest nudna! Czemu? Denerwują ciasne lokacje, które przez całą grę się nie zmieniają. Walki ze stroggami są nudne, bo najczęśćiej atakują w pojedynkę, czasem we dwójkę, rzadko kiedy w małych grupach. W Q2 mało który strogg chodził sam... No i są motywy nielogiczne, np technik małym urządzeniem wielkości pistoletu napełnia cały nasz pancerz w dwie sekundy. Skoro to taki wydajny sprzęt to czemu sami go nie nosimy? KToś powie, że się czepiam no ale mnie wkurzają takie rzeczy.

Ale w gruncie rzeczy to nie taka zła gra więc 6/10

ocenił(a) grę na 6
MegaSzczota

Gra ma dobre momenty - w sensie trudnośc, ale poza tym zawiewa monotnią i razi schematycznością. Nie ma klimatu. Muza bez jaj. Lokacje jak wyjęte z Dooma, a nie QUake. Brakuje tej grze klimatu i intensywnej akcji - co serwował Quake 2. Nie ma poczucia futurystycznośći. Samo zachowanie oddziałów nie tylko tych w grupie - durne. Czasem coś zaatakuje w jakimś strzeżonym sektorze i wybije trochę chłopa, ale pozostali stoją jakby nigdy nic. Poprawię się z jednym. Gra ma klimat, ale tak naprawdę czujesz jakbyś grał w Dooma, a nie QUAKE co stanowi o porażce tego tytułu.

Movie_Crash_Man

Problemem jest engine Dooma 3, wszystkie fpsy na nim były takie ociężałe. Dużo lepiej w tym czasie wypadł Fear.

ocenił(a) grę na 6
ChubakaCieLubi

To prawda. Doom 3 engine sprawia, że gry na nim wyglądaja tak samo

ocenił(a) grę na 6
ChubakaCieLubi

Fear 1 to ja z raz na rok całe przechodze

Movie_Crash_Man

Do tej pory nie wyszła gra oferująca takiego AI przeciwników co Fear. Przeskakiwali barierki, wybijali szyby, okrązali za każdym razem inaczej.

ocenił(a) grę na 6
ChubakaCieLubi

Cała gra Fear z każdą kolejną częścią cofała się w rozwoju. Zamiast rozwinąć historię o nowe zjawiska zrobili z tego to samo, ale przedstawiane co część gorzej. AI co raz głupsze. Efekty i klimat też. Jedynka jest wyrazista i ma świetne lokacje muzykę klimat i AI

Movie_Crash_Man

Mogliby zostawić AI a grę zrobić o czymś innym nawet mocy by nie musiało by być. Np o drużynie SWAT.

Movie_Crash_Man

Ostatnio Quake 4 trafił do gamepassa odpaliłem pograłem nawet multi i to pierwszy raz w życiu bo w 2005 w te multi nikt nie grał. I powiem teraz to nawet się fajnie gra. Raz gra jest stara więc działa dużo lepiej i ma ten swój klimat żołnierzy z kosmosu.

ocenił(a) grę na 6
Movie_Crash_Man

Fear powinien byc o zjawiskach paranormalnych. Quake 4 jest ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones