PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611297}
6,6 1 806
ocen
6,6 10 1 1806
Quake 4
powrót do forum gry Quake 4

Poniżej zgromadzenie najciekawszych tekstów z Q4, w wykonaniu marines. Jeśli ktoś nie grał na dubbingu, może zobaczyć, jak on wygląda, bo teksty są w języku polskim.
https://www.youtube.com/watch?v=R0SxZrBoMBs

Anna_Sandstorm

Anno grałem po Angielsku bo uważałem że to trochę zbrodnia polonizować Quaka.

ChubakaCieLubi

Przechodziłam na dwóch wersjach językowych i uważam, że polska wypadła całkiem dobrze (może poza głosem Straussa - w polskiej wersji ma za gruby i za poważny głos jak na 21latka).

Anna_Sandstorm

Swoją drogą jak odebrałaś Quaka 4? Bo gra była dość dziwna.

ChubakaCieLubi

Gra bardzo mi się podobała. Przechodziłam ją kilka razy. Jak na swoje czasy miała świetną grafikę, a technologia bazy obcych prezentowała się fenomenalnie. Choć makabryczny, ciekawy pomysł na granie "dwoma" bohaterami. Szkoda tylko, że gra jest urwana - bohaterowie wykonali tylko jedną misję i na końcu padają rozkazy, co prosi się o zrobienie kontynuacji. Ale jak dotąd nie powstała.

Anna_Sandstorm

Nie powstałą bo firma bo to nawet nie ID software robiło tylko raven interactive a gra się średnio przyjęła.

Bohater był ten sam tylko został poddany cybernetyzacji strogów ale jego team go uchronił przed całkowitym wypraniem i w ostatniej chwili odłączyli go od tamtej maszyny.

Dwóch bohaterów to było w Doomie 3 w zasadzie w dodatku pojawiał się taki rudy.

Świat Quaka ma potencjał na kontynuację ale został trochę przybity do trumny a dwa Doom i Quaka to prawie to samo więc wolą robić to pierwsze bo baza fanów jest większa.

Wiele gier nie doczekało się kontynuacji Blood 3, Hexen 3 czy Heretic 3 ale to takie marki o których już prawie nikt nie pamięta dlatego nikt się za nie nie zabiera.

Spróbuję Rage przejść w końcu to ID Software robiło.

Anna_Sandstorm

Quake ma tego pecha że musi rywalizować o uwagę z Doomem a ten jest starszą i bardziej rozpoznawalną marką więc głównie jego następne części są tworzone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones