PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685638}
7,1 972
oceny
7,1 10 1 972
Quantum Break
powrót do forum gry Quantum Break

Następna część?

ocenił(a) grę na 9

Jestem nieco zdezorientowana, sądząc po zakończeniu, mianowicie niezamkniętych wątkach Hatcha i Beth spodziewałabym się że będzie następna część, ale nie ma jeszcze żadnych informacji o tym. Ktoś wie może czy "Quantum break" ma być serią czy pojedynczym tytułem?

ocenił(a) grę na 8
asztan

Sam Lake wspominał, że chcą zrobić Alana Wak'a 2 po QB, więc możliwe, że to był jednorazowy tytuł, którego domagał się MS

ocenił(a) grę na 9
Piter41123456

O nie D:

ocenił(a) grę na 7
Piter41123456

Mam nadzieję, że masz rację. Na Alana 2 czekam z niecierpliwością, w Quantum pewnie zagram, ale po obejrzeniu kawałka gameplaya na Youtube gra ta raczej mi zwisa. Zbyt mało Remedy w Remedy, takie odniosłam wrażenie, choć oprawa audiowizualna wspaniała, a i historia całkiem ciekawa.

Pink_Phink

Akurat bym stwierdził że w QB jest całkiem sporo Remedy, liniowa trzecioosobowa strzelana z mocnym naciskiem na fabułę, postacie, narrację, świetnie wyreżyserowanie cut-scenki i masę różnych pozornie nieznaczących pierdołek.

ocenił(a) grę na 7
ElTabasco

A jak z protagonistą? Wydał mi się bezpłciowy w porównaniu z Maxem czy Alanem, czy tak jest naprawdę?

Pink_Phink

Jeśli chodzi o postać głównego bohatera to prezentuje się on podobnie do poprzednich protagonistów z gier Remedy, natomiast postacie drugoplanowe są dużo bardziej ciekawe i lepiej napisane, a ci "źli" też mają ludzką stronę, dzięki temu świat nie jest czarno biały i wszystko wypada tak dużo bardziej przyziemnie.

ocenił(a) grę na 7
ElTabasco

Dzięki za odpowiedź :)

ocenił(a) grę na 10
asztan

W ostatnim komunikacie Remedy napisało, tylko że nadal będzie spierać tytuł, ale bez żadnych szczegółów. Może będzie DLC, kto wie. W tym momencie nie ma tematu kontynuacji. Pracują nad dwoma mniejszymi grami. Alan Wake 2 też odłożony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones