PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617617}

Rayman: Szalone Kórliki 2

Rayman contre les lapins encore + crétins
5,2 220
ocen
5,2 10 1 220
Rayman: Szalone Kórliki 2
powrót do forum gry Rayman: Szalone Kórliki 2

Kupiłem to gó%&o... 20 zł. jedna część... nawet Rayman nie zobaczyłem... jak to śmie się nazywać rayman...
A co do gry, to można ją opisać 1 zdanie - Głupia gra bez polotu.
Arg. Po prostu nie ma żadnej fabuły, gagi i wątki komediowe - wcale nie są śmieszne... cena... muzyka...
czyli wszystko jednym słowem...

Qba333

Tak to jest, jak się nie wie, co się kupuje. To jest tzw. party game i to doskonała, pod warunkiem że masz Nintendo Wii i kilku znajomych przed tv :) W innym wypadku granie w nią, mija się z celem.

ocenił(a) grę na 1
Indrid_Cold_84

tylko szkoda że kupiłem, to na PC, nieposiadając internetu (w tamtych czasach) i tylko z widzą że jest to Rayman, który jest już ikoną gier komputerowych :/

Qba333

Dobrze że przynajmniej oddzielili te kórliki od serii Rayman, Origins i Legends w stylu 1 wyszło a ja mam nadzieje że wyjdzie coś fajnego w środowisku 3D jak moja ulubiona trójka.

Qba333

Ubisoft skupiło się na samych tych szalonych królikach tylko dlatego, że japończyk Satoru Iwata wystawił w górę w jednej ręce jakąś konsolę i widownia taka podniecona nim była

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones