PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774078}
9,2 15 132
oceny
9,2 10 1 15132
Red Dead Redemption 2
powrót do forum gry Red Dead Redemption 2

Dlaczego w Menu Fora Tematyczne nie ma działu gry? To raz.

Mam pytanie natury sprzętowej, napiszę tu, bo tu dużo ludzi czyta :P Proszę o proste odpowiedzi na pytania nie chce linków do jakiś testów, pisanych przez rozgrzanych fanbojów którzy będą chwalić wszystko co drogie, byleby dostać to do testowania. Do rzeczy:
Mój blaszak troszkę się zestarzał mam phenoma II X4 z 8gb ddr3 corsair vengeance (2x4) i gtx 950 na małym ssdku plyta asrock n68succ, 750tka zasilanie. W dalszym ciągu mogę grać śmiało w gry circa 60 w full hd klatek no może nie na max detalach ale bez tragedii.



Planuję mały upgrade, jestem świadomy, że muszę wymienić płytę główną natomiast bardziej mam dylemat z procesorem.



FX 8350 chodzi teraz naprawde niedrogo, w cenie procka Ryzen mogę mieć tego FX'a razem z dobrą płytą, nawet ramami ale ciut słabszą płytą i jeszcze sporo zostanie. Czy Ryzen jest wart różnicy w cenie? (ogólnie cena jest trzykrotna mobo+cpu) Używam kompa głównie do grania oglądania filmów, neta. Na razie jeszcze chce pozostać przy full hd nie zależy mi na 4k. Również, pragnąłbym pozostać przy AMD.



Druga sprawa czy mój stary zestaw dźwignie gry na 3 ekranach? Na dwóch daje rade. Wolałbym najpierw kupić monitory ale nie wiem czy warto.



No i kwestia ramów czy skok jakośći z dd3 na 4 jest zauważalny mocno? Ramy co mam stają się bezużyteczne z ryzenem, więc jeszcze jeden wydatek a z FX jeszcze mogę drugie tyle tylko dołożyć i powinno byc spoko.



No i na koniec tak z ciekawości czy gtx 950 jest dobry do sli (Asus strix gtx 950 2gb)? FX8350 nadaje sie do sli?

Dzięki za uwagę.,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones