PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608004}
8,7 10 914
ocen
8,7 10 1 10914
Red Dead Redemption
powrót do forum gry Red Dead Redemption

Średnio to wyszło.

ocenił(a) grę na 5

Wszystko by było pięknie, ale ta gra ma ma kiepską fabułę i irytująco głupie misje typu
wypas bydła, idź i zastrzel wszystkich i tak w kółko. Pozostaje podziwiać rewelacyjnie
dopracowany świat.

dexter_

Po twojej wypowiedzi śmiem przypuszczać, że nie przeszedłeś całej gry. Wypas Bydła itp. były formą wartkiego samouczka i miały na celu nauczenie gracza określonych czynności, które się przydały w następnych misjach. Nie uważam, żeby misje były w stylu "idź i zastrzel wszystkich" - wg mnie misje różnią bardzo się formą i scenerią. Jeśli grę przeszedłeś, albo chociaż do Meksyku doszedłeś (chociaż nie sądzę) to przepraszam, ale i tak nadal mam zupełnie odmienne zdanie.

ocenił(a) grę na 10
dexter_

generalnie gra świetna, ale Undead nightmare wciągnął mnie bardziej :D
Może dla tego że jestem fanem post-apo...

supermaniak

RDR kopie tyłki, ale RDR Undead Nightmare kopie bardziej :D w szczególności w co-opie przez neta.

ocenił(a) grę na 10
dexter_

Ten "wypas bydła" i tym podobne tylko budują ogromny klimat, który w tej grze jest zaje***. A ja ciąlge czekam na swój egzemplarz Undead Nightmare. :(

P030

P030 jak już będziesz miał Undead NIghtmare, a ja nowy router to możemy pograć razem :D

ocenił(a) grę na 10
OgnistyJoe

A bardzo chętnie. :) Tylko, że tyle nowości powychodziło, że wciąż nie mam... Ale jak tylko zdobęde się na kupno, to jeśli wciąż będziesz chciał...

ocenił(a) grę na 9
dexter_

też mam takie same odczucia, a wypas bydła powtarzał się co najmniej 3 razy co było irytujące na dłuższą metę. Do tego wątek fabularny nie zachwyca, powiem więcej, jest mizerny i tylko końcowe posunięcie twórców może trochę 'zaskoczyć'.

grzesiek_grez

Co? Nie masz Xboxa ani PS3 i oglądałeś tylko gameplaye ((((: ?

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 10
dexter_

Widocznie jak większości zależało ci tylko na akcji i przykro mi z powodu braku cierpliwości (undead nightmare jest beznadziejny)

ocenił(a) grę na 10
nakati_snake

Właśnie, akcja mnie najmniej interesowała w tej grze, pewnie tak jak i Ciebie ;) Mogłoby jej nawet nie być a gra byłąby i tak idealna za sam klimat, otoczenie, postacie i muzykę. No cóż, niektórzy chcą tylko piu piu...

ocenił(a) grę na 10
dexter_

Ta gra nie jest zaprojektowana na wrzucanie Cie w wir wydarzeń jej pierwszorzędnym celem jest powolne zbudowanie klimatu by gracz wczuwał się w wykreowany świat aż do samego końca rozgrywki.Oceny oparte o argumenty w stylu "nie podoba mi się wypas bydła" jest mało ambitne zatem ssiji łykaj.

ocenił(a) grę na 10
dexter_

Tak się składa, że wypas bydła jest w tej grze bardzo, ale to bardzo interesujący i w klimacie Dzikiego Zachodu. A misje typu "idź i zastrzel wszystkich" jeżeli się powtarzały, to zawsze miały jakiś znaczące różnice. Zarzuty te są więc bezpodstawne.

ocenił(a) grę na 7
nikike

"Znaczące różnice" :D chyba sobie żartujesz, za każdym razem niemalże identycznie spędzasz bydło, więc nie wiem gdzie się dopatrzyłeś tych "znaczących" różnic :)

ocenił(a) grę na 10
suchymax2

Proszę mi nie wyciągać jakichś postów sprzed 7 lat :D

ocenił(a) grę na 7
nikike

Rozumiem że zmieniałeś opinię przez ten czas ;)

ocenił(a) grę na 10
suchymax2

Nie pamiętam już nawet na czym polega tam wypasanie bydła :D

ocenił(a) grę na 7
dexter_

Dokładnie, tak samo jak misja w której musze strzelać do podrzuconego w górę kapelusza :/ ogólnie strzelanki na konsolę to jakaś kpina, marnuj w ciul czasu aż w końcu nauczysz się tak molestować analogi byś mógł ten zakichany kapelusz zestrzelić :/ To ja podziękuję i wolę na konsolę gry typu Darksiders, lub Tomb Rider.

ocenił(a) grę na 10
suchymax2

To nie jest strzelanka....

ocenił(a) grę na 10
dexter_

kiepską fabułę? Fabuła mnie wciągnęła bardziej niż 90% współczesnych filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones