PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608004}
8,7 10 924
oceny
8,7 10 1 10924
Red Dead Redemption
powrót do forum gry Red Dead Redemption

Świetna gra 10/10

ocenił(a) grę na 10

moze was teraz zaskocze co napisze ale to włąśnie dla tej gry w sierpniu 2010 roku kupiłem PS3 i co ? i nieżałuje ani troche . Gra mi sprawiła duzo radości a tak przy okazji kupowałem co jakis czas inne gry które się nieukazały na peceta i nawet ich niema na X Boxa 360 mowa tu o takich klasykach jak min: cała seria Uncharted , Heavy Rain no naserio bardzo ciekawe gry , wiele wiele innych fajnych gier .

ocenił(a) grę na 9
Bergmansson

To polecam sprawdzić Ci koniecznie "The Last of Us" - jak dla mnie gra roku i stawiam ją wyżej niż GTA V oraz wychodzący za tydzień "Beyond: Two Souls" (gra twórców Heavy Rain - zresztą dość podobna) - oba exclusivy na ps3.

ocenił(a) grę na 10
the_governor

Widziałem trailer z gry " The Last Of Us " musze przyznac że ciekawa gra , niedługo ją kupie . a co do Heavy Rain to świetna gra taki thiller , ma swój klimat ta gierka , i świetna muzyka do gry . A gre Beyond Two Souls tez zamierzam kupić . W listopadzie chcę przeznaczyc kase tez na wielki hit jakim ma byc Watch Dogs , a tak apropo aktualnie przechodze teraz Gta V , tez mi sie bardzo podoba , pozdrawiam :-)

ocenił(a) grę na 10
Bergmansson

a Ty wiesz, że zaraz po zakupie xbox 360 zastanawiałem się co będzie moją pierwszą grą na tę konsolę. wszedłem na filmweb, poszukałem, poczytałem i tym sposobem odnalazłem Red Dead Redemption i jak się okazało, to był strzał w dziesiątkę! gra wspaniała

ocenił(a) grę na 10
Bergmansson

Też kupiłem PS 3 w podobnym czasie i RDR był jedną z pierwszych gier. i do dziś jest na podium moich najlepszych gier generacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones