PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608004}
8,7 10 924
oceny
8,7 10 1 10924
Red Dead Redemption
powrót do forum gry Red Dead Redemption

COŚ PODOBNEGO?

ocenił(a) grę na 6

Czy wyszły jakieś gry na PS3 (od biedy PC), które są tak bardzo oparte na historii jak TLoU czy Red Dead Redemption, a przy tym rozgrywka nie należy do aż takich łatwych? Chodzi mi raczej o jakiś potencjał dramatyczny albo zwyczajnie wciągającą opowieść, w której główni bohaterowie mogą nie być mi obojętni. Heavy Rain, Dark Souls, Max Payne, Tomb Raider, Mass Effecty itp. odbębnione. Zastanawiam się czy też, czy taki Uncharted mimo tego Michaela Baya potrafił wciągnąć jakiegoś fana tej gry.

luckynarc

Alan Wake?

ocenił(a) grę na 6
qwerty6662

Dobra propozycja, ale też ograne. Wszystkie tytuły, które można znaleźć na Kotaku i innych popularnych serwisach, jako te, które warte są zagrania, w 95% już mam odhaczone .

luckynarc

Call of Juarez Gunslinger? Niebanalna fabuła, dużo akcji, różne poziomy trudności.

luckynarc

Na PS3 - Metal Gear Solid 4, fabuła tej gry jest moim zdaniem genialna, pełna dramatyzmu i "mindfu*kowych" momentów. Co zaś tyczy się rozgrywki jest ona także bardzo rozbudowana, Metal Gear Solid 4 jest skradanką oferującą przede wszystkim rozbudowany system skradania opartego na wielu gadżetach takich jak np. kamuflaż optyczny. Dodatkowo sam projekt poziomów jest genialny i pozwala na dużą swobodę w ich przechodzeniu, jednak rozgrywka sama w sobie jest dość wymagająca. Radziłbym Ci jednak abyś nie zaczynał przygody z serią Metal Gear Solid od części 4 tylko od 1, bo fabuła całej serii jest tak rozbudowana, że nie znając poprzednich części nie idzie się w 4 połapać, a fabułę MGS-a poznać naprawdę warto, moim zdaniem stanowi ona 2 najlepszą historię jaką oferują gry i ustępuje tylko 2 części Silent Hill'a.

ocenił(a) grę na 6
Mandryl

Oczywiście znam MGS'a. Ale dzięki za tak sensowną wypowiedź. Szanuję.

ocenił(a) grę na 9
luckynarc

Daleko szukać nie musisz. Mass Effect cała trylogia, Max Payne 3, Far Cry 3, Mafia 2, Tomb Raider, The Last of Us. Te gry łączy jedno są wyje***** w kosmos.

ocenił(a) grę na 6
Jacek12_fw

Muszę szukać daleko, ba te najpopularniejsze tytuły - m.in. te, które wymieniłeś ograłem już dawno temu ;)

ocenił(a) grę na 9
luckynarc

Jest jeszcze jeden tytuł. Istne arcydzieło American McGess Alice z 2000 roku. Przebija jakiekolwiek inne gry które ujrzały światło dzienne.

ocenił(a) grę na 6
Jacek12_fw

Też ograne :v Ale dzięki za odpowiedź i tak.

ocenił(a) grę na 9
luckynarc

Obczaj sobie To The Moon. Kupisz ją za 15zł, a cena nie równa się z pięknem tej gry.

ocenił(a) grę na 8
luckynarc

BioShock Infinite
Assassin's Creed II
Brothers - A Tale of Two Sons
Dishonored
Spec Ops: The Line
Deus Ex: Bunt Ludzkości
Enslaved: Odyssey to the West
The Wolf Among Us

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones